شرایط بازنشر محتوا در ایران مدیکال اینفو از رسانه‌ها

شرایط بازنشر محتوا در ایران مدیکال اینفو از رسانه‌ها

سایت ایران مدیکال اینفو در زمینه مطالب و اخبار سلامت، پزشکی، بهداشت، درمان و زیبایی بوده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران همچون آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات و قانون جرایم رایانه‌ای فعالیت می‌کند.

همانطور که می‌دانید مشاهده مطالب از ایران مدیکال اینفو رایگان می‌باشد اما محتوا و مطالب ایران مدیکال اینفو با رصد منابع اخبار سلامت و پزشکی ایران و جهان با صرف هزینه و زمان زیاد در ایران مدیکال اینفو گردآوری می‌گردد.

بنابراین ایران مدیکال اینفو حق خود را در برابر استفاده‌های غیرمجاز از محتوا و طرح کلی سایت را محفوظ می‌داند و تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل و تکی و مجموعه‌ای یا درج نقل قولی از آن‌ها در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال، متعلق به ایران مدیکال اینفو است.

تماس با مجله سلامت و پزشکی ایران مدیکال اینفو

وب سایت‌ها و رسانه‌ها، لطفا قبل از بازنشر محتوا به شرایط زیر توجه نمایید:

الف. بازنشر مطالب ایران مدیکال اینفو در سایت‌های دیگر، شبکه های اجتماعی تحت وب یا موبایل و همچنین اپلیکیشن‌ها فقط با رضایت نامه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب می‌باشد. برای این منظور لطفا با ایمیل info@iranmedicalinfo.com تماس بگیرید. «لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می‌شود.»

ب. بازنشر بخشی از مطالب ایران مدیکال اینفو در رسانه‌های دیجیتال، به هر شکل، فقط با ارائه لینک فالو و نوفالو درون متنی (هایپرلینک) و نیز درج نام ایران مدیکال اینفو در بخش منابع خبر، مجاز است.

ج. انتشار مطالب ایران مدیکال اینفو در رسانه‌های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است. برای این منظور لطفا با ایمیل info@iranmedicalinfo.com تماس بگیرید. «لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.»

د. تمام رسانه‌ها اعم از چاپی یا دیجیتال، با استفاده کردن از محتواهای تهیه شده توسط ایران مدیکال اینفو موافقت می‌کنند که هیچ تغییری در آنها اعمال نکنند. «لازم به ذکر است که بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می‌شود.»

ه. هرگونه استفاده از دیزاین وبسایت، لوگو، علائم و یا اسامی بخش‌های مختلف ایران مدیکال اینفو که شبیه‌سازی عینی  تجربه کاربری را به همراه دارد، توسط افراد حقیقی و حقوقی در سایر سایت‌ها، ممنوع و مشمول پیگیری می‌شود.

هرگونه بازنشر مطالب ایران مدیکال اینفو بدون رعایت موارد ذکر شده در بالا، تخلف محسوب شده و مشول پیگیری با قانون جرایم رایانه‌ای مثل ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی خواهد بود و همچنین حق استفاده از گزارش قانون کپی رایت هزاره دیجیتال یعنی DMCA report گوگل برای ایران مدیکال اینفو محفوظ است.

در صورت داشتن هر گونه سوال، با ایمیل info@iranmedicalinfo.com تماس بگیرید.

تماس و ارتباط با تیم ایران مدیکال اینفو

شرایط بازنشر محتوا از ایران مدیکال اینفو در رسانه ها