سلب مسئولیت مجله پزشکی و درمانی

سلب مسئولیت مجله پزشکی و درمانی

مجله سلامت و پزشکی ایران مدیکال اینفو، یک مجله آنلاین و اینترنتی با هدف اطلاع‌رسانی در حوزه سلامت، پزشکی، بهداشت، درمان و زیبایی است و پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است که نسخه چاپی ندارد و به هیچ سازمانی وابسته نیست.

در مجله ایران مدیکال اینفو تلاش شده است که مطالب مرتبط با حوزه سلامت و پزشکی به زبان ساده و قابل فهم برای عموم مردم ارائه شود. مجله ایران مدیکال اینفو با هدف افزایش آگاهی و دانش سلامت و پزشکی مردم و کاربران فارسی‌زبان، ارائه مطالب مطابق با جستجوی کاربران وب فارسی و رفع نیاز آن‌ها در حوزه سلامت و پزشکی فعالیت می‌کند.

درباره ایران مدیکال اینفو بیشتر بدانید

از آن‌جایی که مطالب حوزه سلامت و پزشکی از حساسیت خیلی بالایی برخوردار هستند، تیم محتوای ایران مدیکال اینفو همواره سعی دارد مطالبی منتشر بشود که دقیق و صحیح باشد. محتوای مقالات و اخبار این وب‌سایت به صورت خودکار برگرفته از اخبار و مقالات معتبرترین سایت‌ها و مجلات اینترنتی ایران و جهان در حوزه سلامت و پزشکی است و احتمالا توسط متخصصان بررسی و اعتبارسنجی نیز شده است؛ اما با وجود این، مطالب منتشرشده هرگز جایگزین نظرات و توصیه‌های تخصصی پزشکان نیست و مخاطبان هرگز نباید از این مطالب به‌عنوان جایگزین توصیه پزشکان استفاده کنند و در صورت بروز مشکل باید در اولین فرصت به اورژانس یا مراکز درمانی مراجعه کنند و از پزشکان متخصص مشورت بگیرند.

ایران مدیکال اینفو هیچ ادعا و توصیه‌ای در تشخیص و درمان پزشکی، پرستاری یا سایر خدمات درمانی و پزشکی مرتبط ندارد؛ اگر هر مشکلی در زمینه سلامت دارید از کمک پزشک متخصص استفاده کنید تا درمان متناسب با شرایط شما را به شما ارائه دهد.

⚠️نکته مهم: طبق توضیحات ارایه شده در بالا، مجله ایران مدیکال اینفو در قبال هر نوع استفاده از هر مطلب ارائه‌شده و هر لینک‌ خروجی و هر تبلیغی در وب سایت ایران مدیکال اینفو، یا انجام هرگونه اقدام پزشکی فرد که منجر به آسیب یا هر عارضه‌ای در وی شود، هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.