0

مراکز عرضه دام عید قربان در استان بوشهر اعلام شد

مراکز عرضه دام عید قربان در استان بوشهر اعلام شد
بازدید 26

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی بحرانی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن عید قربان اظهار داشت: هم استانی‌ها می‌توانند برای انجام فریضه این روز مبارک، دام مورد نظر خود را از ۱۵ مرکز خرید دام در سطح استان بوشهر تأمین کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر افزود: علاوه بر موضوع قیمت که مربوط به بازار است، در این جایگاه‌ها دام با رعایت مسائل بهداشتی عرضه می‌شود و به ویژه در خصوص دام‌های مولد، سازمان اهتمام دارد که به عرصه تولید باز گردند.
وی بیان داشت: عرضه و ذبح دام کاملاٌ بهداشتی و تحت نظارت ۳۶ اکیپ ثابت و سیار دامپزشکی و ناظران شرعی و ذابحین مجرب مستقر در جایگاه انجام خواهد شد و تمام خدمات دامپزشکی و ذبح دام برای شهروندان و مراجعین به صورت رایگان انجام می‌شود.
بحرانی گفت: افرادی که به ذبح دام مشغول هستند، باید از وسایل محافظت کننده مانند دستکش، چکمه و لباس مناسب استفاده کنند و ابزارشان را بعد از ذبح، ضدعفونی کنند، همچنین خونابه ها نیز به طریق بهداشتی دفع شود
بحرانی افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با سامانه ۱۵۱۲ دامپزشکی یا سامانه بهداشت ۱۹۰ تماس بگیرید.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *