0

استقبال فدراسیون فوتبال از طرح پیشنهادی فدراسیون فلسطین

استقبال فدراسیون فوتبال از طرح پیشنهادی فدراسیون فلسطین
بازدید 43

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا،  متن نامه مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال به شرح زیر است:
دبیرکل محترم فیفا
بدینوسیله، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران حمایت کامل خود را از طرح پیشنهادی فدراسیون فوتبال فلسطین جهت قرارگیری در دستور کار هفتاد و چهارمین کنگره فیفا در بانکوک اعلام می‌دارد. این طرح فدراسیون فوتبال فلسطین به تجلی همه پذیری، وحدت، و جوانمردی که همگی از اصول روح فوتبال هستند می پردازد. ما نیز تعهد آنان را نسبت به ترویج صلح و وحدت از طریق ورزش، به ویژه در شرایط سختی که با آن روبرو هستند تحسین می کنیم.به عنوان عضوی در فیفا، با همتای فلسطینی خود اعلام همبستگی کرده و از بصیرت آنها برای توسعه فوتبال در کشورشان حمایت می کنیم. ضمن اینکه ،خود را برای حمایت مستمر از اجرای طرح فدراسیون فوتبال فلسطین متعهد میدانیم و در جهت موفقیت آن با فیفا و دیگر مشارکت کنندگان همکاری خواهیم کرد.باهم، می توانیم از قدرت فوتبال برای تغییرات مثبت و بنای پلی از درک متقابل بین ملت ها و مردم استفاده کنیم.
لذا، پیام حمایتی ما را نیز به فدراسیون فوتبال فلسطین اعلام دارید و از همکاری مستمر ما با فیفا در پیشبرد اهداف مشترک خانواده جهانی فوتبال مطمئن باشید. با سپاس از توجه جنابعالی به موضوع فوق
ارادتمند مهدی تاج

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *