0

سرپرست مرکز مطالعات راهبردی زنان و خانواده بسیج اساتید منصوب شد

سرپرست مرکز مطالعات راهبردی زنان و خانواده بسیج اساتید منصوب شد
بازدید 35

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر محمدرضا مردانی رییس سازمان بسیج اساتید کشور، طی حکمی معصومه مقیمی را به سمت مشاور رییس سازمان و سرپرست مرکز مطالعات راهبردی زنان و خانواده سازمان بسیج اساتید کشور، منصوب کرد. همچنین در مراسمی از تلاش‌ها و زحمات فاطمه واعظ جوادی در دوران خدمت در این سمت تقدیر شد.
در بخشی از این حکم آمده است:
نظر به شایستگی‌ها، تعهد و تجارب ارزنده سرکارعالی؛ به موجب این حکم به سمت مشاور رئیس سازمان و سرپرست مرکز مطالعات راهبردی زنان و خانواده سازمان بسیج اساتید کشور منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند قادر متعال، نصب‌العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در انجام تکالیف موفق و مؤید باشید.
توجه به اصول مهم تحول آفرینی، نوسازی هدفمند و عملکرد جهادی با تکیه بر وظایف سازمانی، مبتنی بر رویکرد علمی حل مسئله در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و نیز کاربست تفکر انقلابی، بسیجی و آینده پژوهانه، از الزامات فعالیت‌های این دوره سازمان بسیج اساتید می‌باشد، ضروری است بر مبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق مأموریت‌های محوله حرکت نمایید.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *