0

بیداری اسلامی جهانی شده است

بیداری اسلامی جهانی شده است
بازدید 30

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی عصر پنجشنبه در یادواره شهدای چاف لنگرود اظهار کرد: شهدا حاضر و ناظر بر اعمال ما هستند و محافل شهدا فرصتی برای الهی شدن است.
استاندار گیلان با بیان اینکه هم مسیری با شهدا در زندگی دنیوی و اخروی ما تأثیرگذار است، گفت: شهدا راه درست بندگی و تعالی را برای ما ترسیم کرده‌اند.
عباسی با اشاره به تقارن دو بهار طبیعت و معنویت اضافه کرد: معنویت افزایی، الهی محوری، استقامت و مقاومت در برابر مشکلات و گرفتاری‌ها از دریچه رمضان می‌گذرد.
وی با اشاره به روند شکل گیری و پیروزی نهضت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی افزود: تدبیر هوشمندانه امامین انقلاب، حمایت مردم و خون شهدا انقلاب اسلامی را بیمه کرده است.
استاندار گیلان با بیان اینکه ایرانی‌ها و به ویژه گیلانی‌ها مردمانی باورمند و اعتقادی هستند، گفت: باورها، ارزش‌ها و اعتقادات دینی مردم، موجب قوام بخشی انقلاب اسلامی شده است.
عباسی با بیان اینکه ایران اسلامی جلوی زیاده‌های دشمنان ایستاده است، اضافه کرد: مردم ایران با پشتوانه اعتقادی و دینی مقابل زیاده خواهی ها و زورگویی‌های دشمنان ایستاده است.
وی با اشاره به اینکه بیداری اسلامی جهانی شده است، افزود: ایستادگی در برابر ظلم و ستم و در معنایی دیگر بیداری اسلامی امروز در جهان عالم گیر شده است.
استاندار گیلان با اشاره به جنایت‌های ضد حقوق بشری اسرائیل در غزه و فلسطین بیان کرد: جنایت رژیم کودک کش صهیونیستی در غزه با هیچ ادبیات و منش انسانی مغایرت ندارد.
عباسی با اشاره به حمایت‌های واضح و آشکار آمریکا از رژیم صهیونیستی در ادامه کشتارجمعی در غزه اضافه کرد: آمریکا برای رسیدن مقاصد شوم خود به صورت علنی و آشکارا از جنایت‌های اسرائیل در غزه حمایت تسلیحاتی و مالی می‌کند.
استاندار گیلان با بیان اینکه ترور دانشمندان هسته‌ای ایران کار مهندسی شده اسرائیلی‌ها بوده است، گفت: صنعت هسته‌ای ایران با ترور مردان بزرگ متوقف نمی‌شود بلکه با قدرت و قوت به کار خود ادامه می‌دهد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *