0

قیام آذری‌ها در حمایت از مردم مظلوم فلسطین/قدس نماد وحدت مسلمانان

قیام آذری‌ها در حمایت از مردم مظلوم فلسطین/قدس نماد وحدت مسلمانان
بازدید 44

خبرگزاری مهر – گروه استان‌ها: امروز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم مسلمان و حقیقت جوی جهان و مردم مؤمن و روزه دار ایران اسلامی برای برای حمایت از جنبش مقاومت و تبدیل معامله صهیونیست‌ها به نامعادله، پرشورتر از سال‌های قبل در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.
مردم همیشه در صحنه و مرزبان آذربایجان غربی نیز امروز در حمایت و لبیک به ندای امام خمینی معمار کبیر انقلاب مبنی بر نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، بار دیگر در صحنه حضور به هم رساندند تا ندای همبستگی با زنان، مردان و کودکان مقاوم فلسطین اعلام کنند.
در حالی همه دل‌ها برای مسجد الاقصی می‌تپد که همزمان با این اقدامات تجاوزگرانه و جنایات جدید رژیم صهیونیستی با روز جهانی قدس فرصتی فراهم شد تا شعله‌های این انتفاضه جهانی علیه اشغالگران برافروخته شود و همه با هم انتفاضه دل‌هایمان را به صحنه‌های حضور و اعلام انزجار و خشم علیه رژیم صهیونیستی تبدیل شود.
آری امروز روز قدس است روزی برای اعلام انزجار نسبت به جنایت‌های ددمنشانه رژیم غاصبی که بیش از نیم قرن در سرزمین‌های فلسطین جولان می‌دهد و در برابر این ظلم و ستم‌ها بر دهان غرب و غرب نشینان مهر سکوت نقش بسته است.
امروز روزی است که تمامی مسلمانان جهان اسلام علیه ظلم و ستم شعار سر دادند و امروز قدم‌هایمان را محکم‌تر برداشتیم و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر دادیم.

مردم ارومیه تا آخرین نفس پای حمایت از مردم فلسطین ایستاده اند
علی عبداللهی از شهروندان ارومیه نیز حضور مردم در راهپیمایی امروز را کم نظیر و قابل ستایش توصیف کرد و گفت: مردم ارومیه این بار نیز نشان دادند که به آرمان‌های انقلاب اسلامی و مردم فلسطین پایبند و وفادارند.
وی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مردم ارومیه اعم از شیعه و سنی، پیر و جوان، زن و مرد با حضور گسترده و آگاهانه در این راهپیمایی نشان دادند که همچنان متحد و یکپارچه گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و همچون گذشته برای دفاع از کیان اسلام و مسلمین آماده اند.
رقیه اسدی دیگر شهروند ارومیه که به همراه اعضای خانواده در راهپیمایی روز قدس شرکت دارد، با تجلیل از روحیه همبستگی و اتحاد مردم گفت: تبلیغات سو دشمنان علیه مردم ایران و جنایات رژیم صهیونیستی موجب بیداری و آگاهی مردم و استحکام پیوند اتحاد و انسجام در میان آنان شده است.
وی افزود: حضور حماسه ساز مردم در راهپیمایی‌های امروز نشان داد که مردم ایران نه تنها از تبلیغات جنک طلبانه آمریکا مرعوب نشده بلکه با قدرت، ایمان و اراده قوی‌تر برای مقابله با توطئه‌ها آماده می‌شود.
علیزاده از بازنشستگان فرهنگی ارومیه نیز اسرائیل را دولتی نامشروع و پوشالی در خاورمیانه دانست و یادآور شد: مسلمانان با اتحاد و همدلی و همبستگی می‌توانند این رژیم را در مرزهای خود محصور کنند.
معصومی از بانوان ارومیه‌ای نیز حضور مردم در راهپیمایی‌های امروز را با شکوه و کوبنده و پرصلابت ارزیابی کرد و گفت: مردم ارومیه با این حضور حماسه ساز نشان دادند که به آرمانهای رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب وفادارند و با جان و دل از مردم مظلوم فلسطین حمایت می‌کنند.

رژیم صهیونیستی به پایان کارش نزدیک شده است
کریم علی نژاد، فرماندار خوی نیز در حاشیه این راهپیمایی در گفت و گو با مهر گفت: امروز مردم جهان سیل خروشان فریاد انزجاز و خشم مردم ایران از رژیم جعلی اسرائیل را دیدند و شنیدند.
وی تصریح کرد: این حرکت تاریخی و دشمن شکن مردم خوی نشان داد که جمهوری اسلامی قوی‌تر از هر زمان دیگری با رهبری مقام معظم رهبری در حرکت بسوی قله‌های افتخار است و رژیم صهیونیستی به پایان کارش نزدیک شده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: امروزه به سمت نظم نوین جهانی در حال حرکت هستیم. طی ۶ ماه گذشته با جنایات غزه و اشغالگری رژیم صهیونیستی، مظلومیت فلسطین برای تمام دنیا مشخص شد و مردم دنیا به مظلوم کشی و کودک کشی این رژیم پی برد.
حجت الاسلام ناصر آقایی، با بیان اینکه امروزه جامعه بین الملل با وجود دیدن ظلم آشکار رژیم صهیونیستی، به جای حمایت از مظلوم، از ظالم حمایت می‌کند، افزود: رژیم تا دندان مسلح اسرائیل اصلاً پایبند به قوانین بین المللی، جنگی و انسانی نیست و تمام سازمان‌های بین المللی و سازمان‌های حقوق بشر امروزه در برابر این ظلم آشکار رژیم صهیونیستی ساکت هستند.
وی با اشاره به اینکه زمانی کشورهای مختلف از وجود اسرائیل ترس بر اندامشان می‌نشست اما امروزه در دادگاه‌های بین المللی از این رژیم شکایت می‌شود، گفت: امروزه راهبرد نظام ایران در مورد رژیم صهیونیستی مورد تکریم و همراهی افکار عمومی در جهان قرار گرفته است.

زوال و نابودی اسرائیل حتمی است
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زوال و نابودی اسرائیل حتمی است گفت: یقیناً رژیم جعلی اسرائیل در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.
عادل نجف زاده در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت وگو با مهر، اظهار کرد: روز قدس تجلی اراده مسلمانان جهان برای رهایی فلسطین از چنگال رژیم جعلی اسرائیل است.
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی با پایه گذاری روز جهانی قدس، مسلمین جهان را برای مقابله با وحشی گیری های رژیم صهیونیستی متحد کرد، افزود: همه ساله مسلمانان جهان در روز جهانی دوشادوش هم و هم پیمان فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند و مردم جهان را نسبت به وحشی گیری ها و ظلم‌های رژیم جعلی اسرائیل آگاه‌تر کرده و کاخ‌های ظلم و ستم این رژیم را به لرزه در می‌آورند.
نجف زاده با اشاره به حمایت آشکار آمریکا از جنایت‌های رژیم صهیونیستی اظهار کرد: تمامی کشتارها و جنایات این رژیم با حمایت پیدا و پنهان سران آمریکا انجام می‌شود.

مسئله فلسطین برای حیات اسلام حائز اهمیت است
فرماندار ارومیه گفت: امروز در فلسطین تمام اسلام در برابر تمام کفر و استکبار ایستاده است، مساله فلسطین برای حیات آینده اسلام عزیز و تمامی کشورهای مظلوم و مورد ستم دنیا بسیار حائز اهمیت است.
غلامحسین عماری، در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مردم ارومیه بار دیگر با حضور پرشور خود بار دیگر حمایت خود را از فلسطین اعلام کردند، گفت: اگر امروز به بیان ارزشمند رهبری معظم با فهم دقیق از شرایط موجود به ایفای نقش نپردازیم شاید دیگر جبران آن مشکل باشد.
وی گفت: استکبار چشم به نحوه رفتار و حضور مردم در مساله فلسطین دوخته است، بعد از به شهادت رساندن هفت نیروی مخلص پاسدار در سوریه، دنیا منتظر واکنش ایران به این مساله است.
فرماندار ارومیه تصریح کرد: مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از هر تصمیمی که نظام برای رویارویی با این سرطان بدخیم منطقه در پیش خواهد گرفت را اعلام خواهند کرد.
مردم آگاه و بصیر آذربایجان غربی امروز همانند سال‌های گذشته در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در لبیک به ندای تاریخی امام راحل و با تأسی به منویات مقام معظم رهبری بار دیگر به صحنه آمده و با محکومیت جنایات وحشیانه اسرائیلی‌ها، فریاد رسای حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین را سر دادند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *