0

۲۰ بیماری دیگر به فهرست صندوق بیماران خاص اضافه می‌شود

۲۰ بیماری دیگر به فهرست صندوق بیماران خاص اضافه می‌شود
بازدید 88

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی ناصحی گفت: در سال گذشته حدود ۲ میلیون بیمار از خدمات درمانی صندوق بیماران خاص و صعب‌العلاج با پوشش بیمه‌ای تا بیش از ۹۵ درصد تا ۱۰۰ درصد بهرمند شدند.
وی افزود: در حال حاضر بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی نیز از طریق سامانه این صندوق، خدمات خود را با پوشش بیمه‌ای دریافت می‌کنند و این صندوق همچنان در حال تکمیل است.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد: در سال ۱۴۰۳ تعداد ۲۰ بیماری دیگر به فهرست بیماری‌های تحت پوشش صندوق بیماری‌های خاص و صعب‌العلاج اضافه می‌شود و دارو و خدمات توانبخشی بیماران اوتیسم و سایر خدمات بیماران دیگر در این صندوق گسترش خواهد شد.
ناصحی گفت: بیماری‌های متابولیک جدید، بیماری‌های اعصاب و روان و داروهای بیماران متابولیک از جمله خدمات جدید در سامانه این صندوق است و معاونت درمان وزارت بهداشت در این زمینه کمیته‌های تخصصی برگزار کرده و به زودی با تأیید شورای عالی بیمه این بیماران از خدمات بیشتر این صندوق استفاده خواهند کرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *