0

عملیات احداث خط انتقال آب به روستای «سیاب درویش» ملکشاهی آغاز شد

عملیات احداث خط انتقال آب به روستای «سیاب درویش» ملکشاهی آغاز شد
بازدید 34

پرویز فتاحی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با اجرای خط انتقال آب به روستای سیاب درویش شهرستان ملکشاهی در قالب طرح “جهاد آبرسانی”، اهالی این روستا از آب پایدار بهره‌مند شدند.
وی تصریح کرد: شرکت آبفای استان در راستای رفع کمبود آب و افت فشار با هدف تقویت فشار شبکه، تامین آب پایدار در روستای سیاب درویش شهرستان ملکشاهی و در قالب طرح جهاد آبرسانی با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اقدام به اجرای ۲.۵ کیلو متر خط انتقال آب به این روستا کرد.
وی افزود: با اجرای این پروژه، ۵۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ نفر از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند می‌شوند.
ناصری مدت زمان اجرای این پروژه را حدود دوماه اعلام و تصریح کرد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، موضوع آبرسانی به روستاها مورد توجه جدی قرار گرفته است به طوری که طبق برنامه ارائه شده وزیر نیرو به مجلس شورای اسلامی، میزان پوشش آبرسانی روستایی و جمعیت بهره‌مند در انتهای دولت سیزدهم باید به رقم ۹۰ درصد برسد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام ادامه داد: در راستای طرح جهاد آبرسانی که نهضتی جدید در وزارت نیرو می‌باشد، آبرسانی به روستاهای استان با جمعیت بالغ بر ۵۰ خانوار در اولویت خواهد بود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *