0

دشمن به دنبال اختلاف افکنی و جدایی مردم از ولایت است

دشمن به دنبال اختلاف افکنی و جدایی مردم از ولایت است
بازدید 30

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار علی فضلی سه شنبه شب در یادواره شهدای محله نوروز آباد گناوه با تقدیر از برگزارکنندگان این آئین معنوی اظهار داشت: دفاع مقدس و جبهه آن قدر ره توشه دارد که اگر هر کسی دستی به دامان هر کدام از شهدا بزند حتماً عاقبت به خیری در بر خواهد داشت.
جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان این فرمایش امام خمینی (ره) که «هر شب به دشمن هجمه کنید، خواب را از چشم دشمن بگیرید، به دشمن امان ندهید.» افزود: امروز نیز راهبرد، همان راهبرد امام (ره) است.
سردار فضلی ادامه داد: این یادواره شهدا و برنامه همه ساله شما حکایت از همین امر مهم دارد و برای روشنگری و آشنایی جوانان با ارزش‌ها و مبانی اسلام و انقلاب است.
وی با روایت خاطراتی از عملیات والفجر ۸ و نحوه اجرا این عملیات مهم و توفیقات الهی ادامه داد: خداوند عنایتی کرد و حوادثی در آن روزهای این عملیات افتاد اما فرزندان حضرت امام (ره) و امت ایران پیروز شدند
وی خاطرنشان کرد: ۷۴ روز طول عملیات والفجر ۸ است و ما در هیچ عملیاتی به اندازه این عملیات زمان طولانی نبرد را نداریم و در حالی که در عملیات بیت المقدس بیشترین مساحت جغرافیایی آزاد شده اما در عملیات والفجر ۸ بیشترین شب و روز نبرد را فرزندان امام و امت اسلامی داشتند.
وی با اشاره به ایستادگی مردم و نیروهای مقاومت در برابر صهیونیست‌ها در غزه گفت: درود و سلام خدا بر رزمندگان اسلام در غزه و شهدا و مجروحانی که برای دین خدا، برادران اهل سنت ما دفاع می‌کنند و جانانه ایستاده‌اند و الگوی آنها والفجر ۸ است.

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه بیان کرد: من حتی یک روز را هم شبیه به شرایط غزه در دوران ۸ سال دفاع مقدس به یاد ندارم.
وی ادامه داد: رزمندگان مقاومت بیش از ۱۵۰ شبانه روز استقامت و پایمردی کرده‌اند تا از دین خدا دفاع کنند.
جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: با حمایت‌های بی دریغ شهید والامقام «شهید حاج قاسم سلیمانی» که مسلمان را مسلح، حمایت و پشتیبانی کرد، امروز وقتی مذاکره با صهیونیست‌ها انجام می‌شود از درون غزه و منطقه مقاومت پیام می‌دهند که مبادا برادران ما در مقابل صهیونیست‌ها کوتاه بیایند، ما شهید و مجروح می‌دهیم اما در دفاع از دین خدا مبادا با دشمن مصالحه کنید مگر آنکه آرمان‌های فلسطین مورد توجه قرار گیرد.
وی ادامه داد: امروز ما در شرایطی قرار داریم که مانند ۴۵ سال گذشته از انقلاب اسلامی است که به سرعت گذشت و بد به حال کسی که در این زمینه غفلت کرده باشد.
وی گفت: اگر غفلت کنیم دنیا ما را جذب خود خواهد کرد و فردا دیر باشد.

وی ادامه داد: امروز دشمن درصدد اختلاف افکنی و ایجاد فاصله و جدایی بین ما و امام، مرجع و مراد ما و نایب امام زمان (عج) است و می‌خواهد با اختلاف افکنی برادری و وحدت ما را از بین ببرد که باید مراقب و هوشیار بود و از این وحدت باید پاسداری و مراقبت کرد.
جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: تا روز جمعه در سطح کشور رقابت در انتخابات بود و بعد انتخابات این رقابت به رفاقت تبدیل شده است.
وی گفت> در انتخابات به هر کس که می‌خواستید رأی دادید و باید دعا کنید که این منتخبین در شأن مردم و انسان‌های وارسته ای که برای خدا ۴۵ سال انقلاب را پیش برده‌اند و به فکر دغدغه، معیشت و اشتغال و اقتصاد آنها باشند.

در این یادواره که به همت پایگاه مقاومت بسیج عمار یاسر حوزه مقاومت نجف اشرف سپاه انصار الحسین (ع) گناوه در حسینیه صاحب الزمان (عج) نوروزآباد برگزار و با استقبال پرشور رو برور شد، نمایش از دوران دفاع مقدس به اجر شد و یکی از مداحان مدیحه سرایی کرد.
شهرستان گناوه در دوران دفاع مقدس ۲۳۰ شهید تقدیم میهن و انقلاب اسلامی کرده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *