0

۲۷ پایگاه امدادی در استان بوشهر فعال است

۲۷ پایگاه امدادی در استان بوشهر فعال است
بازدید 29

به گزارش خبرنگار مهر، احسان ایزدپناه ظهر شنبه در جمع خبرنگاران به طرح نوروزی پرداخت و اظهار کرد: طرح ملی نوروزی جمعیت هلال احمر استان بوشهر از ۲۴ اسفند آغاز شده است و تا ۱۷ فروردین ادامه دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به فعالیت ۲۷ پایگاه امدادی ثابت و سیار در استان بوشهر گفت: ۱۰ پایگاه موقت و ۱۷ پایگاه ثابت در بخش‌های جاده‌ای و ساحلی فعالیت می‌کنند.
نبود آشیانه بالگرد
ایزدپناه نبود آشیانه بالگرد را یکی از معضلات برای استقرار بالگرد هلال احمر دانست و بیان کرد: برای ساخت آشیانه اقدامات لازم انجام شده و ۳ میلیارد تومان مصوب شده است.
وی با بیان اینکه ۴۰۰ خودرو امدادی جمعیت هلال وارد بوشهر شده است، گفت: تاکنون ۲۴۳ دستگاه خودرو هایلوکس امدادی از گمرک بندر بوشهر ترخیص شده است.
ایزدپناه اعضای جمعیت هلال احمر استان بوشهر را ۴۶ هزار و ۳۵۱ نفر اعلام کرد و اظهار داشت: ۲۱ هزار نفر در حوزه جوانان، ۲۴ هزار نفر در بخش داوطلبان و ۸۰۰ نفر هم عضو امدادگران هستند.
خدمات‌رسانی به بیماران نیازمند
وی تعداد عملیات سال جاری در ارائه خدمات و امدادرسانی را ۶۵۴ عملیات ذکر و بیان کرد: ۳۸۹ مورد عملیات حضوری و ۹۷ مورد هم خدمات امدادی ساحلی به جامعه هدف ارائه شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر خدمات خیرین را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: در سال جاری خیرین در ارائه خدمات درمانی به نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج ۶.۲ میلیارد تومان پرداخت کرده‌اند.
ایزدپناه کمک ۲.۳ میلیارد تومانی جمعیت هلال احمر برای خدمات‌رسانی به بیماران نیازمند را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: در حوزه آموزش امسال ۳۶ هزار نفر در بیش از ۷۰۰ دوره تحت پوشش قرار گرفته‌اند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *