0

توزیع میوه شب عید در هرمزگان آغاز شد

توزیع میوه شب عید در هرمزگان آغاز شد
بازدید 24

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضا ماندگاری بیان داشت: ۲۰۰ تُن میوه شب عید شامل ۱۰۰ تُن سیب درختی و ۱۰۰ تُن پرتقال برای تنظیم بازار استان ذخیره‌سازی و در حال حمل به بخش‌ها، دهستان‌ها و شهرهای استان با نظارت سازمان تعاون روستایی استان است.
وی عنوان کرد: در شهر بندرعباس هفت نقطه از سوی اتحادیه تعاون روستایی هرمزگان در راستای عرضه مستقیم میوه به صورت خرده فروشی تعیین شده است و در صورت افزایش تقاضا، مکان توزیع میوه شب عید با معرفی از سوی دیگر اصناف افزایش پیدا می‌کند.
رییس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان، با اشاره به اینکه میوه شب عید با ۱۵ درصد تخفیف و زیرقیمت بازار توزیع می‌شود، اظهار کرد: طبق مصوب کمیته راهبری و ستاد تنظیم بازار استان، هر کیلوگرم پرتقال ۲۶۰ هزار ریال و هر کیلوگرم سیب درختی ۳۸۰ هزار ریال عرضه می‌شود.
وی ابراز کرد: میوه شب عید هرمزگان تامین است اما در صورت ضرورت و نیاز بیشتر استان، از محل اتحادیه مرکزی تعاون روستایی کشور که به میزان ۲۰ هزار تن میوه ذخیره‌سازی شده است، برای تنظیم بازار استان اقدام ‌می شود.
وی یادآور شد: طرح تامین و توزیع میوه شب عید با هدف کنترل قیمت و کاهش قیمت بازار و تحویل به مصرف کننده نهایی اجرایی شده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *