0

تعامل شفاف و سازنده با شورای شهر/ پیشبرد برنامه های توسعه محور

تعامل شفاف و سازنده با شورای شهر/ پیشبرد برنامه های توسعه محور
بازدید 24

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو دیدار ظهر یکشنبه در حاشیه تودیع و معارفه شهرداران سابق و جدید دهدشت افزود: از زحمات نیکویی زاده شهردار سابق این شهر قدردانی می‌کنم.
وی با اشاره به مجموعه پرسنل شهرداری تصریح کرد: به استفاده از توانمندی تک‌تک پرسنل فارغ از هرگونه گرایشات و حواشی غیرمرتبط با حوزه فعالیت شهرداری اعتقاد راسخ دارم.
دیدار بیان کرد: تعامل قانون‌مند، شفاف و اثربخش با شورای شهر و همه دستگاه‌های نظارتی، امنیتی و اجرایی مورد تأکید و در دستور کارم خواهد بود.
شهردار جدید دهدشت تلاش فزاینده و تعامل سازنده با شورای شهر را یک ضرورت دانست و گفت: به همت پرسنل زحمت‌کش شهرداری و تعامل با همه نهادها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی، مشارکت آحاد و اقشار مختلف مردم در جهت رفاه عموم گام خواهم برداشت.
دیدار همچنین تعامل سازنده با رسانه‌ها را به‌عنوان یکی از کارسازترین مجاری فرهنگ‌ساز و آگاهی‌بخش در رفع مشکلات شهری کهن شهر دهدشت به عنوان مرکزیت بلاد شاپور قلمداد و خاطر نشان کرد: یقین بدانید در راستای پیشرفت و پیشبرد برنامه‌ها برای رفاه عمومی شهروندان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *