0

فعالیت ۱۴۴ پایگاه اطلاع رسانی و راهنمای سفر در استان تهران

فعالیت ۱۴۴ پایگاه اطلاع رسانی و راهنمای سفر در استان تهران
بازدید 26

به گزارش خبرنگار مهر، میرمحمد غراوی پیش از ظهر یکشنبه از آمادگی استان تهران برای میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد و اظهار کرد: با توجه به گستردگی مناطق گردشگری تهران ۱۴۴ پ ایگاه اطلاع رسانی شامل پایگاه‌های شهرداری‌ها و اورژانس و… و راهنمای سفر تحت نظارت گردشگری در مناطق عبوری مسافران فعالیت خود را آغاز کرده اند.
وی در ادامه افزود: پایگاه‌های امداد و نجات هلال احمر با ۱۷ پ ایگاه ثابت بین شهری، ۸ پایگاه موقت بین شهری، پنج پ ایگاه موقت توانا (خواهران)، و یک پایگاه موقت هوایی، سه پ ایگاه ثابت امداد و نجات کوهستان، یک پایگاه مرکز کنترل عملیات، ۲۲ مرکز کشیک پاسخگویی اضطرار با فعالیت هفت هزار و ۱۴۰ نفر کار خود را از ۲۴ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه ادامه می‌دهند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بیان کرد: ۲۹۹پ ایگاه اورژانس، ۴۴ پایگاه جاده‌ای دو پ ایگاه هوایی با سه هزار و ۱۰۰ نیروی متخصص نیز کار خود را تا آغاز و تا اتمام سفرهای نوروزی فعالیت خواهند کرد.
وی در ادامه افزود: ۴۰۰ نفر نیروی راهداری استان در کنار دیگر نیروهای فعال ویژه ایام نوروز با در اختیار داشتن ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات اقدام به خدمات رسانی می‌کنند.
غراوی با اشاره به اهمیت حضور نیروهای پلیس در جاده‌ها و مناطق شهری تاکید کرد: ۱۶۵ نیروی پلیس در پلیس راه غرب در قالب چهار پ ایگاه ثابت و یک پایگاه سیار و ۳۵ خودرو در کنار ۱۵۰ نیروی پلیس راه شرق استان با ۳۰ تیم گشت و هشت پ ایگاه ثابت و همراهی ۱۹۰ نیروی پلیس راه فاتب با ۴۰ تیم گشت، هشت پ ایگاه ثابت و نه پ ایگاه موقت کار خود را تا اتمام تعطیلات در محل‌های مشخص ادامه خواهند داد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: پنج پا یگاه امداد خودرو در قالب ۳۵۰ تیم، ایران خودرو با فعالیت ۴۷۳ ناوگان سیار و هفت پ ایگاه ثابت و سایپا با ۳۰۰و احد سیار و ۱۰ پ ایگاه ثابت کار خود را از ۲۴ اسفندماه تا ۱۵ فروردین همپای دیگر عوامل ادامه می‌دهند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *