0

فعالان راهیان نور در هرمزگان تجلیل شدند

فعالان راهیان نور در هرمزگان تجلیل شدند
بازدید 35

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان در همایش تجلی اخلاص اظهارکرد: راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی افزود: با توجه به اینکه امروز یکی از نیازهای کشور در گام دوم انقلاب نهادینه سازی فرهنگ دفاع مقدس است، اردوهای راهیان نور نقش مهمی در پیشبرد و پیشرفت انقلاب اسلامی و تحقق اهداف دارد.
فرمانده سپاه هرمزگان با بیان اینکه راهیان نور یکی از روش های موثر تحقق جهاد تبیین است، گفت: اردوهای سرزمین نور می تواند الگوهای موفق و حماسه های هویت ساز و ماندگار را به نسل نوجوان و جوان به خوبی معرفی کند.
سردار سالاری افزود: خوشبختانه در طی سالیان اخیر شاهد استقبال گسترده مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان هستیم و در مقاطع مختلف شاهد اعزام گسترده دانش آموزان و دانشگاهیان هستیم و این نشان از زنده بودن فرهنگ دفاع مقدس و سیره شهدا در بین جوانان دارد.
وی یاد آورشد: اردوهای راهیان نور یکی از مهترین راه‌های تحقق جهاد تبیین مد نظر رهبر معظم انقلاب است که در آن، نسل جوان با سیره ناب شهدا آشنا شده و آنان درک بهتری از دلاوری و رشادت رزمندگان اسلامی در دفاع از تمامیت ارضی کشور پیدا می‌کنند.
وی تأکید کرد: یکی از ضرورت های مهم امروز همکاری و مشارکت برای برگزاری اردوهای راهیان نور است که لازم است سایر دستگاه های فرهنگی در کنار بسیج و سپاه نقش آفرینی داشته باشند.
سرهنگ پاسدار مجید باقرزاده همایی دبیر قرارگاه راهیان نور استان نیز دراین همایش گفت: راهیان نور فعالیت فرهنگی بسیار موثر و تاثیرگذاری برای آشنایی جوانان و نسل های پس از جنگ با ایثارگری و ایستادگی جوانان هم سن و سال خود در هشت سال جنگ تحمیلی است؛ جوانانی که بنا به ضرورت کشور جان خود را در دست گرفته و اتفاقات مهم را آفریدند.
وی اظهارداشت: راهیان نور برای قشر جوان و به ویژه دانشگاه ها یک فعالیت ارزنده و راهگشاست که بدانند نسل های قبل چه کردند و آرامش کشور محصول چه تلاش‌هایی است.
معاون اردویی و گردشگری راهیان نور بسیج استان بیان کرد: دیدن مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس امروز در عرصه تعلیم و تربیت درس مهمی به جوانان می دهد که دشمنان جرات تجاوز نظامی نداشته و با جنگ نرم سعی در تحریف واقعیات دارد که دانشجویان با جهاد تبیین نقش ویژه ای در این جنگ دارند.
در این همایش از عوامل و دست اندرکاران برگزاری راهیان نور تجلیل به عمل آمد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *