0

ایجاد شبکه «دستیار مردمی سازی» در استان تهران/۴ دستیار معرفی شد

ایجاد شبکه «دستیار مردمی سازی» در استان تهران/۴ دستیار معرفی شد
بازدید 28

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مسگریان عصر یکشنبه با تاکید بر اهمیت مردمی سازی، از ایجاد شبکه «دستیار مردمی سازی» در فرمانداری‌های استان تهران خبر داد و اظهار کرد: طی اعلام‌های قبلی و برنامه ریزی های صورت گرفته چهار شهرستان بهارستان، فیروزکوه، پاکدشت و ملارد نسبت به معرفی دستیار اقدام کرده اند.
دستار استاندار تهران با بیان اینکه نقش مردم در انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است افزود: این اهمیت تا جایی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با پیگیری امام راحل، کمیته امداد و جهاد سازندگی که از ارگان‌های مردم نهاد بودند تشکیل شدند.
مسگریان خطاب به فرمانداران استان تهران عنوان کرد: از فرماندارانی که تاکنون نسبت به معرفی «دستیار مردمی سازی» اقدام نکرده اند می‌خواهیم در کوتاه‌ترین زمان، گزینه‌های مورد نظر را جهت ایجاد ساختار مردمی، از بین حلقه‌های میانی و نخبگان انتخاب و معرفی کنند.
وی در ادامه با تشریح جزئیات بیشتر این اقدام گفت: هدف اصلی ایجاد این شبکه حل مشکلات مردم با کمک خود مردم است و در این فرآیند دستیاران معرفی شده از سوی فرمانداران، با بکار گیری حلقه‌های میانی و گروه نخبگان و اتصال آنها به فرمانداری‌ها و تشکیل هیئت‌های اندیشه ورز این اقدام را انجام می‌دهند.
دستیار استاندار تهران کاهش ناکارآمدی را یکی از دستاوردهای این اقدام دانست و اظهار کرد: هدف نهایی ایجاد شبکه «دستیار مردمی سازی» افزایش رضایتمندی مردم می‌باشد که با یاری خداوند و تلاش فرمانداران و دستیاران معرفی شده، این امر محقق خواهد شد.
مسگریان در ادامه از دیدار با «دستیار مردمی سازی» چهار فرمانداری بهارستان، فیروزکوه، پاکدشت و ملارد خبر داد و گفت: در این دیدار عملکرد دستیاران در موضوع امر مردمی سازی بررسی و حول اجرای این شیوه نامه تبادل اطلاعات صورت گرفت.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *