0

رسانه‌ها باقلم خود عزت و اقتدار ایران اسلامی رابه رخ دشمنان بکشند

رسانه‌ها باقلم خود عزت و اقتدار ایران اسلامی رابه رخ دشمنان بکشند
بازدید 26

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهمن ریحانی شامگاه یکشنبه در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره ابوذر که با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و اصحاب رسانه این استان در سالن اجتماعات شهید قهاری مجتمع بعث کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: درس‌های تاریخ هر کدام یک عبرت است که به واسطه قلم و نوشتن به دست ما رسیده است.
وی رسانه را یک هنر زیبا دانست و افزود: شکل و ماهیت این هنر باید با هم همخوانی داشته باشد.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه در جامعه رسانه و هنر سکولار به معنای بی‌تفاوت نداریم، بیان کرد: رسانه نمی‌تواند بی‌تفاوت عمل کند، چرا که بخشی از اعتقادات ما سیاست ما است، بنابراین رسانه باید با نگاه و قلم خود عزت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ دشمنان بکشند.
ریحانی با تقدیر از زحمات رسانه‌های این استان، خاطر نشان کرد: انتقاد رسانه‌ها همواره محل و بستر پیشرفت و سازندگی بوده است اما این انتقادها باید در چارچوب اخلاق و انصاف بیان شود.
راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات اسفندماه سال جاری اقتدار آفرین بود
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ۲ رویداد اقتدار آفرین راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات اسفندماه سال جاری، تاکید کرد: تاریخ نشان داده است که اگر اعتقاد و باوری برای ایستادن، فرهنگی برای مقاومت و اراده‌ای برای دفاع در ملتی ایجاد شد مطمئن باشید آن ملت و آن کشور شکست ناپذیر خواهد شد.
ریحانی افزود: این اراده ایستادن، مقاومت و دفاع در ملت ایران نهادینه شده است و این مهم تنها بر اساس حدس، گمان و تحلیل نیست بلکه بر اساس بیش از ۴۴ سال ایستادگی، مقاومت و دفاع ملت ایران در مقابل هجمه‌های تمام عیار دشمنان است.
وی ادامه داد: مصداق بارز این ایستادگی و دفاع مردم را می‌توان در حضور پُر شور و شعور راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات اسفندماه سال جاری با وجود تبلیغات گسترده رسانه‌های بیگانه و دشمنان داخلی و خارجی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی مشاهده کرد.
ریحانی با بیان اینکه دشمنان مشارکت در انتخابات اسفند ماه را کمتر از ۲۰ درصد پیش‌بینی کرده بودند، تصریح کرد: با وجود تلاش‌های بی‌وقفه یک ساله، هزینه‌های هنگفت و آتش‌دهی مداوم فضای مجازی دشمنان، اما ملت ایران با وجود همه این تهدیدات و تحریم‌ها در انتخابات اخیر یک بار دیگر نشان دادند که پای اعتقاداتشان هستند و خواهند بود.
مردم با وجود سوء مدیریتی‌ها و مشکلات معیشتی پای نظام ایستاده‌اند
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: برخی از افرادی که رای ندادند یا رای سفید دادند خواستند اینگونه اعتراض و ناراحتی خود را نسبت به سوء مدیریت مسئولان، مباحث معیشتی و بیکاری نشان دهند، وگرنه پای نظام ایستاده‌اند و اگر اتفاقی برای نظام و کشور بیفتد همین افراد برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سینه سپر می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و مقاومت در وجود مردم ایران اسلامی نهادینه شده است، گفت: حکومت‌هایی بودند که سرانجام آنان به حاشیه رفتن بود، اما این کشور با وجود مردمی معتقد بعد از گذشت این همه سال از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز در حال پیشرفت و رسیدن به اهداف والای خود است.
ریحانی با اشاره به ۴۴ سال دشمنی استکبار جهانی، وجود دشمنان بزرگ را باعث بزرگ شدن و پیشرفت کشور دانست و خاطرنشان کرد: امروزه جز ۵ یا ۶ کشور اول دنیا هستیم که ماهواره‌بر می‌سازیم و ماهواره را در مدار قرار می‌دهیم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *