0

قضات کشیک در ایام نوروز در دادسرای کرمانشاه فعالیت می‌کنند

قضات کشیک در ایام نوروز در دادسرای کرمانشاه فعالیت می‌کنند
بازدید 32

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا کریمی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و عید نوروز، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان با حفظ شئونات ماه مبارک رمضان برای میزبانی شایسته از میهمانان نوروزی و بهره مندی هرچه تمام تر مردم از فیوضات این ماه مبارک آماده باشند.
وی افزود: با توجه به افزایش ترافیک جاده‌ای در این ایام، دستگاه‌های ذیربط برای کاهش آمار تصادفات در جاده‌های درون شهری و برون شهری اقدامات لازم را اجرایی کنند.
دادستان کرمانشاه بر لزوم نظارت بر بازار در این ایام تاکید کرد و گفت: با توجه به احتمال سودجویی برخی از کسبه و افزایش کاذب قیمت‌ها به ویژه در ماه مبارک رمضان و ایام نوروز، لازم است از طریق مراجع مربوطه نظارت کافی در این زمینه اعمال شود و رعایت شئونات ماه مبارک رمضان از سوی واحدهای پذیرایی مورد نظارت جدی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های خدمات رسان نباید در این ایام در ارائه خدمات به مردم کوتاهی کنند، ادامه داد: همچنین در این ایام مراکز درمانی با توجه به شیفت بندی‌های انجام شده برای آنها باید فعال باشند و مردم هیچ کمبودی در زمینه خدمات پزشکی و دارویی احساس نکنند.
کریمی در ادامه از فعال بودن قضات کشیک در این ایام هم خبرداد و گفت: به منظور امنیت و افزایش رفاه مسافران نوروزی و شهروندان، مرکز فوریت‌های قضائی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه با هدف ارائه خدمات قضائی مطلوب، فوری و بهنگام به صورت ۲۴ ساعته (قاضی کشیک) آماده ارائه خدمات مورد نیاز قضائی خواهد بود.
وی بر لزوم برخورد با روزه خواری در ملأ عام در ایام ماه مبارک رمضان و نوروز تاکید کرد و گفت: همچنین برای زمان پس از افطار که مردم در تفرجگاه‌ها و پارک‌ها حضور پیدا می‌کنند باید امنیت این فضاها برای شهروندان تقویت شود و از طرفی در فضاسازی‌های محیطی داخل شهر از محتوای آیات، احادیث و روایات مربوط به این ماه مبارک استفاده شود.
دادستان کرمانشاه در پایان بر لزوم حفاظت از ارضی ملی و منابع طبیعی و جلوگیری از دست اندازی سودجویان به این اراضی، جلوگیری از حفر چاه‌های غیرمجاز و نیز هوشیاری دستگاه‌های اجرایی برای جلوگیری از سرقت اموال دولتی در زمان تعطیلات هم تاکید کرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *