0

طرح تشدید مفابله با سرقت در نوروز ۱۴۰۳ در ایلام اجرا می‌شود

طرح تشدید مفابله با سرقت در نوروز ۱۴۰۳ در ایلام اجرا می‌شود
بازدید 38

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جمال سلمانی در اولین جلسه طرح تشدید مقابله با سرقت گفت: این طرح از ۲۶ اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی با تاکید بر پیشگیری از وقوع سرقت و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های استان به مرحله اجراء گذاشته می‌شود.
وی اضافه کرد: پلیس در این طرح ضمن آگاهی بخشی به جامعه از طریق ظرفیت فضای مجازی در صدد است تا شهروندان را به خود مراقبتی ترغیب کند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه موفقیت اجرای این طرح در گرو مشارکت و همراهی شهروندان و سازمان‌ها با پلیس است، گفت: از اهم آحاد جامعه می‌خواهیم تا ضمن رعایت هشدارهای پلیس و رعایت اصل خود مراقبتی پلیس را در اجرای این طرح یاری کنند.
سردار سلمانی با بیان اینکه استفاده از نگهبان محله، نصب دوربین، دزدگیر و سایر ملزومات پیشگیرانه گامی موثر در جهت پیشگیری از سرقت است، تصریح کرد: پلیس استان مصمم است ضمن برخورد با سارقان، محیطی امن و نوروزی با نشاط را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *