0

مشکل اصلی نظام وجود مدیران بی مدیریت است

مشکل اصلی نظام وجود مدیران بی مدیریت است
بازدید 27

به گزارش خبرنگار مهر، سالار آبنوش در همایش توجیه و تببین عملیات «آیه های زندگی» که با حضور بانوان و سرشبکه های تبیینی و تبلیغی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: هر روز که پیش می‌رویم شرایط حادتر می‌شود و در این شرایط مقام معظم رهبری از واژه جهاد خیلی استفاده می‌کنند.
وی افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری برای برخی از ما مسؤولین عادی شده و این یک خطای بزرگ است و مدیر نظام جمهوری اسلامی نباید به فرمایشات مقام معظم رهبری نگاه ارشادی داشته باشد.
منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک تصریح کرد: جهاد به معنای جنگ است و مدیران امروز باید توضیح دهند که برای میدان جهاد تبیین چه اقداماتی انجام داده‌اند.
وی بیان کرد: در شرایط فعلی کشور که موج قوی و حرکت تشکیلاتی و سازمان یافته علیه اندیشه و تفکر فرزندان و دین ما شکل گرفته کوتاهی و غفلت پذیرفته نیست.
وی تصریح کرد: تمام گرفتاری‌های نظام از مدیرانی است که مدیر نیستند و وجود این مدیران مهم ضعف کشور است.
منتخب مردم قزوین، البرز و آبیک تاکید کرد: راه نجات کشور انجام کار تشکیلاتی برای جهاد تبیین است و هیچکس نباید خود را در این میدان دستم کم بگیریم و یا غافل شویم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *