0

۶۰۰ داوطلب و امدادگر ایام نوروز در مرکزی امدادرسانی می کنند

۶۰۰ داوطلب و امدادگر ایام نوروز در مرکزی امدادرسانی می کنند
بازدید 37

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا شهرجردی بعدازظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در سفر رئیس جمهور و هیأت همراه به استان مرکزی، ۴۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت که بیش از ۱۶ میلیارد ریال آن تا پایان شهریورماه امسال تزریق و مابقی اعتبار تا اردیبهشت‌ماه سال آتی جذب می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی تاکنون مجوز جذب ۱۲۶ نجاتگر برای جمعیت هلال احمر در این استان صادر شده است، افزود: تاکنون ۵۰ نفر جذب و مابقی تا اردیبهشت‌ماه سال آینده جذب می‌شوند همچنین مجوز جذب ۳۰ مرد و زن نیز در بخش واکنش سریع به جمعیت هلال احمر استان مرکزی داده شده است.
شهرجردی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان مرکزی در سال جاری به صورت مشترک با استان آذربایجان شرقی مقام اول را در بخش‌های مختلف کشور به دست آورده است، گفت: از سوی این جمعیت امسال، بیش از ۳۰ هزار آموزش همگانی ارائه شده است.
وی با اشاره اینکه در ایام نوروز چندین طرح جمعیت هلال‌احمر افتتاح می‌شود، اضافه کرد: بیش از ۶۰۰ نفر داوطلبان، جوانان و امدادگران این جمعیت در ایام نوروز به امدادرسانی و خدمات رسانی مشغول هستند و بالگرد امدادی نیز در این ایام در استان مرکزی مستقر است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: ۳۰۰ دستگاه آمبولانس و خودرو ست نجات در کشور شماره‌گذاری شده که در اقدامی بی سابقه مقرر است ۲۰ تا ۲۴ دستگاه آن به استان مرکزی تعلق گیرد.
شهرجردی با بیان اینکه ۲۰ میلیارد ریال در سال جاری برای تعمیرات و به روزرسانی کل ناوگان‌های جمعیت، اعتبار هزینه شده است، ادامه داد: همچنین هفت سواری صفرکیلومتر برای جمعیت هلال احمر استان مرکزی خریداری شده که سه دستگاه آن وارد و چهار دستگاه نیز اوایل سال آتی وارد می‌شود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *