0

آماده سازی ۵۵۰۰ فضا برای اسکان میهمانان نوروزی در مدارس خوزستان

آماده سازی ۵۵۰۰ فضا برای اسکان میهمانان نوروزی در مدارس خوزستان
بازدید 33

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله حبیبی بعد از ظهر امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از ستادهای اسکان نوروزی نواحی چهارگانه اهواز بیان کرد: مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان با برنامه‌ریزی های صورت گرفته و اقدامات انجام شده آماده پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در فضاهای اختصاص داده شده به اسکان در سطح مدارس است و بر این اساس بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ همکار در ۴۳ پایگاه در استان روند خدمت رسانی به میهمانان نوروزی را آغاز کرده‌اند.
وی با اشاره به متبرک بودن خاک خوزستان به یادمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس توضیح داد: امیدواریم که میهمانان نوروزی با حضور در این فضاهای مقدس بهره معنوی کافی از یادمان‌های شهدا بهره ببرند.
حبیبی با اشاره آماده سازی پنج هزار و ۵۰۰ فضا در مدارس خوزستان برای اسکان میهمانان نوروزی گفت: یک هزار و ۱۱۴ مدرسه در طول ایام نوروز پذیرای میهمانان نوروزی خواهند بود و امیدواریم این هم وطنان از سطح کیفیت خدمات ارائه شده در این مراکز اسکان رضایت کافی داشته باشند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *