0

۱۳۰۰گروه جهادی در استان مرکزی سازماندهی شدند

۱۳۰۰گروه جهادی در استان مرکزی سازماندهی شدند
بازدید 25

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد گودرزی در بازدید از خبرگزاری مهر، با اشاره به رویکرد فعالیت‌های بسیج اظهار کرد: بسیج از جنس مردم و برای مردم و در کنار مردم در راستای تأمین رفاه و سازندگی کشور فعالیت می‌کند و در این راستا طیف‌های مختلفی نظیر اصناف، پزشک، جامعه دانشگاهی، دانشجویی در قالب گروهای جهادی به مردم در نقاط مختلف کشور خدمت رسانی می‌کنند.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: در حال حاضر ۱۳۰۰ گروه جهادگر در این استان سازماندهی شده که هر گروه جهادی بین ۱۰ تا ۲۰ نفر هستند.
سرهنگ گودرزی گفت: بحث تأمین جهیزیه، ساخت مسکن روستایی، کانال کشی، درختکاری، استخرهای ذخیره در زمین‌های کشاورزی بخش کوچکی از اقدامات جهاد سازندگی است و تاکنون با مساعدت دولت و بسیج سازندگی به ۴۸ روستا آب رسانی شده است.
وی با بیان اینکه در ساخت خانه‌های روستایی، تمام ظرفیت‌ها در راستای کاهش قیمت تمام شده به یک چهارم به کارگیری شده، افزود: کمک‌های مومنانه، همزمان با شیوع کرونا با فرمان مقام معظم رهبری آغاز شده اگرچه تا مدتی همه دستگاه‌ها پای کار بودند اما این طرح همچنان در مناسبت‌های مختلف همچون آغاز سال تحصیلی و سال نو از سوی گروه‌های جهادی به قوت خود باقی است.
وی با بیان اینکه بسیج شبکه مویرگی است که در سراسر کشور فعالیت دارد، گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت از دیگر اقدامات گروه‌های جهادی است.
سرهنگ گودرزی ادامه داد: در سال جاری ۹۵ هزار نفر روز در قالب اردوی راهیان نور و راهیان پیشرفت به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند و به طور حتم چنانچه ارگان‌های دیگر حمایت‌های مالی در این راستا داشته باشند آمار راهیان نور رقمی به مراتب بالاتر از این خواهد رسید.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: در طرح اردوی راهیان پیشرفت، طیف‌های مختلف مردم حضور دارند که امسال به شهرهای تهران، کاشان و اراک و راهیان نور به غرب و جنوب کشور اعزام صورت گرفته است.
وی تاکید کرد: انتظار است رسانه‌ها ضمن انعکاس اقدامات نظام و پیگیری مطالبات مردم، در راستای ایجاد امید آفرینی در جامعه که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز است، گام‌های مؤثری بردارند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *