0

مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره «تجربه‌نگاری» استان تهران تمدید شد

مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره «تجربه‌نگاری» استان تهران تمدید شد
بازدید 35

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صائبی عصر سه شنبه ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو، از برگزاری نخستین جشنواره «تجربه‌نگاری» در استان تهران خبر داد و اظهار کرد: مهم‌ترین هدف از برگزاری این جشنواره در حوزه ارتباطات، ثبت و ارائه اقدامات موفق به آیندگان برای کاهش آزمون و خطاها در روابط عمومی است.
صائبی با بیان اینکه «تجربه‌نگاری» یکی از برنامه‌هایی است که دستگاه‌های متولی برای جمع آوری آن باید اقدامات و برنامه‌ریزی خاصی داشته باشند، گفت: این جشنواره برای نخستین بار در استان تهران اجرا می‌شود.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران در تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره عنوان کرد: جشنواره «تجربه‌نگاری» در ۱۱ سر فصل تخصصی و مرتبط با حوزه ارتباطات برگزار می‌شود.
صائبی با اشاره به سرفصل‌های جشنواره گفت: ارتباطات و بین الملل، خلاقیت در روابط عمومی، انتشارات و تبلیغات، طرح و برنامه ریزی، ارتباطات برون سازمانی و برندینگ، روابط عمومی الکترونیک، مدیریت تشریفات، ارتباط با رسانه، روابط عمومی بحران، کمپین‌های روابط عمومی، مجموعه ۱۱ سرفصل مورد نظر است که در این مورد ارتباطات و شبکه‌سازی درون سازمانی، متناسب با مأموریت‌های روابط عمومی همه دستگاه‌ها مورد نظر خواهد بود.
وی با بیان اینکه مدیران، کارشناسان و مرتبطین رشته‌های علوم ارتباطات دارای تجربه موفق می‌توانند با ارسال آثار خود به آدرس پست الکترونیک Tajrobehnegariostandaritehran@gmail.com در این جشنواره شرکت کنند، افزود: پیش از این، زمان ارسال آثار تا ۲۰ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ تعیین شده بود، اما با توجه به درخواست مدیران روابط عمومی، مدت زمان ارسال آثار تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ تمدید شده است.
مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران گفت: پس از ارسال آثار تا زمان مقرر و طبق قوانین اعلامی در سایت استانداری تهران به نشانی www.ostan-th.ir در تاریخی که متعاقباً اعلام می‌شود، مراسم تقدیر از تجربه‌های برتر پس از ارزیابی توسط داوران جشنواره برگزار خواهد شد.
صائبی تقویت جایگاه روابط عمومی‌ها در سطح استان تهران را از برنامه‌های مهم این اداره کل دانست و اظهار کرد: با جمع بندی نهایی آثار جشنواره، تجربه‌های موفق علاوه بر مستندسازی و ابلاغ به دستگاه‌ها به عنوان نقشه راه به صورت مکتوب منتشر خواهند شد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از ارسال ۱۲۰ اثر از مدیران و کارشناسان استان تهران برای دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان شهید دادمان، استانداری تهران، اداره کل روابط عمومی ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت استانداری مراجعه و یا با شماره تماس ۸۴۶۹۴۵۵۰ تماس بگیرند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *