0

خدابنده رکورددار بارندگی در استان زنجان شد

خدابنده رکورددار بارندگی در استان زنجان شد
بازدید 46

محمدرضا رحمان‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه با ورود سامانه بارشی شاهد بارش باران در نقاط مختلف استان هستیم، گفت: طی بارش‌های اخیر، شهرستان خدابنده با ثبت ۶۳.۶ میلی‌متر بارش، بیشترین میزان بارش‌ها را طی شبانه‌روز گذشته در استان به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به میزان بارندگی‌ها در سایر شهرستان‌های استان زنجان، افزود: بر این اساس مجموع بارندگی ایستگاه‌های هواشناسی استان شامل ۴۳ میلی‌متر در صایین‌قلعه، ۴۲.۸ میلی‌متر در خیرآباد، ۳۷ میلی‌متر در خرمدره، ۳۳.۹ میلی‌متر در سلطانیه، ۳۲ میلی‌متر در گرماب و ۴۰.۲ میلی‌متر در زنجان بوده است.
رحمان نیا با یادآوری اینکه پیش‌بینی می‌کنیم بارش‌های خوبی در تعطیلات نوروزی امسال محقق و بخش اعظمی از مشکلات کم‌آبی در استان مرتفع شود، اظهار کرد: طبق پیش‌بینی‌های به عمل آمده، دمای هوای استان طی روزهای آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت.
مدیرکل هواشناسی استان زنجان در ادامه با یادآوری اینکه دمای فعلی هوای زنجان ۷ درجه سانتی‌گراد بوده که نشبت به روز گذشته در همین ساعت یک درجه سانتی‌گراد کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: همچنین طی شبانه‌روز گذشته قیدار با ۲ درجه سلسیوس سردترین و چورزق با ۱۵.۱ درجه سلسیوس گرم‌ترین ایستگاه‌های هواشناسی استان گزارش شده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *