0

رکن اول ترویج استاندارد در جامعه فرهنگ سازی است

رکن اول ترویج استاندارد در جامعه فرهنگ سازی است
بازدید 47

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد آئینی ضمن تبریک سال نو در خصوص خدمات اداره کل استاندارد استان البرز، رکن اول ترویج الزامات استاندارد در یک جامعه و استانداردسازی کالا و خدمات را آموزش صحیح و فرهنگ سازی آن در جامعه دانست.
وی در رابطه با نحوه خدمت رسانی به شهروندان در سال گذشته مطرح کرد: در سال گذشته ۴۰ پیشنهاد تدوین توسط دبیران درون و برون سازمانی این اداره کل در سامانه سمایار به ثبت رسید که از این تعداد ۳۱ مورد در کمیته برنامه ریزی سازمان ملی استاندارد ایران مصوب شده است.
مدیرکل استاندارد استان البرز عنوان کرد: بر اساس برنامه مصوب، برگزاری دوره‌های آموزشی برای مدیران کنترل کیفیت، پرسنل اداره کل استاندارد استان البرز و کارشناسان رسمی استاندارد به صورت ۱۰۰ درصدی محقق شده است.
آئینی خاطرنشان کرد: تا روز ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۲، ۲۶ جلسه کارگروه تأیید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت و ۱۱ جلسه کارگروه کمیته ماده هفت در خصوص رسیدگی به اختلافات ارجاعی و تخلفات مدیران کنترل کیفیت برگزار شده است.
وی اظهار کرد: برای هوشمندسازی، تحقق دولت الکترونیک، ایجاد شهر هوشمند استاندارد و ترویج فرهنگ استاندارد در میان شهروندان، باید استاندارد را به خانه‌های شهروندان ببریم و با طرح خانه‌های استاندارد، آموزش صحیح را باید از خانواده‌ها شروع کنیم.
به گفته مدیرکل استاندارد استان البرز، در راه ترویج فرهنگ استاندارد باید رسانه‌های دیداری، شنیداری، الکترونیکی و مجازی به یاری استاندارد بشتابند و همه بدانند مسیر دولت الکترونیک و شهر هوشمند استاندارد تنها از طریق آموزش صحیح استانداردها در میان جامعه و خانواده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *