0

سامانه بارشی جدید وارد استان بوشهر می‌شود

سامانه بارشی جدید وارد استان بوشهر می‌شود
بازدید 36

طلیعه محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که از ظهر امروز تا اواخر وقت پنجشنبه، با وزش بادهای شمالی، سواحل مرکزی و جنوبی استان مواج خواهند بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: روز جمعه با نفوذ سامانه بارشی جدیدی به استان بوشهر، در برخی از نقاط به‌ویژه مناطق جنوبی، وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران، رعدوبرق و وزش تندباد لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.
وی گفت: همچنین به‌سبب وزش باد شدید موقتی، سواحل و فراساحل شمالی و جنوبی استان مواج و متلاطم خواهند بود.
وی ادامه داد: آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در برخی ساعات وزش باد، در مناطق جنوبی نیمه ابری با احتمال بارش خفیف باران و از عصر امروز کاهش ابر، فردا در برخی نقاط مه صبحگاهی خواهد بود.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: جهت وزش باد شمال غربی تا شمالی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و از بعدازظهر به‌تدریج در مناطق مرکزی و جنوبی ۱۶ تا ۴۴ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌شود.
محمدی تصریح کرد: ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر، در مناطق مرکزی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و در مناطق جنوبی ۱۲۰ تا ۱۸۰ گاهی تا ۲۱۰ سانتی‌متر خواهد بود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *