0

سیلاب ۵۱۰ میلیارد ریال به راه‌های ایلام خسارت زد

سیلاب ۵۱۰ میلیارد ریال به راه‌های ایلام خسارت زد
بازدید 31

سیدزاهدین چشمه خاور در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پل جانستون و مژاره تخریب شده و دیوار حائل محور گل‌گل- سرابنقل آبدانان و محور گنداب-انجیره-تختان نیز آسیب دیده است.
وی بیان کرد: چهار دستگاه پل دچار تخریب رادیه و برید و دستک شده‌اند و همچنین پل پاچم دهارون تخریب شده و مسیرهای روستایی نیز آسیب دیده‌اند.
وی عنوان کرد: ده مقطع در محور ایلام-صالح آباد ریزش و رانش داشته و قسمتی از راه و پل محور ایلام-صالح آباد نیز رانش کرده است.
چشمه خاور با اشاره به تخریب آسفالت حوزه شهرستان ایلام و پل پنج دهانه سه راه جندالله / سرنی و گدار خوش، افزود: رادیه و برید پل طاقی شماره ۱۹ محور دهلران-مورموری بطور کامل تخریب شده و پی‌کوله پل بزرگ دویرج بالا محور دهلران-مورموری و پل سه‌راهی نادر آباد نیز تخریب شده‌اند.
چشمه خاور ادامه داد: اکثر پلهای استان از قدمت ساخت بالایی برخودار بوده و به جهت جلوگیری از تخریب کامل برخی پل‌ها بلافاصله تعمیرات ابنیه فنی پل‌ها آغاز شده و پیمانکار در محور ملکشاهی میمه مشغول بتن ریزی می‌باشد
وی گفت: راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام با تلاش شبانه روزی و بسیج امکانات و تجهیزات راهداری، نسبت به بازگشایی محورها اقدام کرده و تردد در حال حاضر در تمام محورهای استان ایلام برقرار است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *