0

طرح کنترل مشترک بر ناوگان حمل و نقل عمومی در جاده های ایلام

طرح کنترل مشترک بر ناوگان حمل و نقل عمومی در جاده های ایلام
بازدید 31

سرهنگ ابوالفضل کهزادی در گفت و گو با خبرنگار مهر ظهار داشت: طرح کنترل و نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی حمل بار و مسافر به منظور امنیت سفر، ارتقای ایمنی عبور و مرور و کاهش تصادفات در راستای طرح نوروز؛ به شکل گشت‌های مشترک پلیس راه و ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌ها در کلیه محورهای مواصلاتی و به شکل بازدیدهای میدانی از ناوگان عمومی حمل‌ونقل و کنترل مدارک و تجهیزات ایمنی آنها در طول راه‌ها و محورهای مواصلاتی استان انجام گرفت.
کهزادی اعلام داشت: در بحث کنترل‌های میدانی ناوگان مسافربری، رعایت موارد ایمنی از جمله وجود تجهیزات ایمنی، جعبه کمک‌های اولیه، کپسول آتش‌نشانی، اسناد و مدارک حمل و نقلی، صورت وضعیت و تست کنترل سلامت رانندگان در دستورکار قرار دارد.
وی در ادامه بیان داشت: در بخش ناوگان باری هم اقداماتی از قبیل کنترل اسناد حمل و اجازه نامه از پلیس پیشگیری برای حمل بار (بارنامه)، کنترل تجهیزات ایمنی، کنترل مندرجات بارنامه، کنترل مدارک هویتی راننده و ناوگان، کنترل کالاهای بدون بارنامه و کنترل تناژ بار انجام شد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *