0

برقراری پروازهای مسیر رشت _ اصفهان در فرودگاه سردارجنگل

برقراری پروازهای مسیر رشت _ اصفهان در فرودگاه سردارجنگل
بازدید 37

سید محسن میرحسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر از برقراری پرواز از فرودگاه رشت به مقصد اصفهان خبر داد و اظهار کرد: پرواز مسیر رشت _ اصفهان _ رشت از ۱۲ فروردین در این فرودگاه برقرار شده و متقاضیان این پرواز می‌توانند از طریق سایت‌ها و آژانس‌های معتبر و مورد تأیید سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به خرید بلیط کنند.
میرحسینی با اشاره به اینکه پرواز مسیر اصفهان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود، گفت: پرواز مسیر اصفهان همواره مورد توجه بوده و متقاضیان قابل توجهی داشته و در سال‌های قبل نیز توسط برخی شرکت‌های هواپیمایی از فرودگاه سردار جنگل انجام می‌شد که به دلیل محدودیت‌های عملیاتی این شرکت‌ها برای مدتی دچار وقفه شده بود. 
مدیر کل فرودگاه گیلان افزود: علاوه بر پرواز مسیر اصفهان، این شرکت هواپیمایی پروازهای مسیر مشهد را نیز در روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ابتدای سال جدید برقرار کرده است.
وی اضافه کرد: یکی دیگر از شرکت‌های هواپیمایی نیز از ۱۲ فروردین ماه سال جاری اقدام به افزایش پرواز در مسیر تهران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هر هفته نموده است.
میرحسینی تصریح کرد: در حال حاضر از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقاصد تهران، شیراز، کیش، بندرعباس، عسلویه، اهواز، اصفهان، مشهد مقدس و نجف اشرف پرواز انجام می‌شود و در ایام عید نوروز نیز در مسیرهای مشهد و استانبول پروازهای فوق العاده برقرار شده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *