0

کشف ۲۴۱ کیلوگرم تریاک و شیشه در پرند/۳ نفر دستگیر شد

کشف ۲۴۱ کیلوگرم تریاک و شیشه در پرند/۳ نفر دستگیر شد
بازدید 44

به گزارش خبرنگار مهر، سردار کیومرث عزیزی عصر شنبه در جمع خبرنگاران از کشف مواد مخدر از نوع شیشه و تریاک خبر داد و اظهار کرد: در پی اقدام اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران، بر روی عناصر قاچاقچی مواد مخدر مشخص شد افرادی در شهر پرند رباط کریم در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با تشدید اقدامات اطلاعاتی پلیس مشخص شد قاچاقچیان مواد مخدر، اخیراً مقادیری مواد مخدر را از همدستان خود خریداری و در منزل خود نگهداری می‌کند که با هماهنگی مقام قضائی، دو باب منزل شناسایی شد.
عزیزی تصریح کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با همکاری پلیس تهران بزرگ در بازرسی از مخفیگاه‌های قاچاقچیان در فاز ۲ شهر پرند مقدار ۱۲۷ کیلو ۲۵۰ گرم شیشه و ۱۱۴ کیلو ۳۳۵ گرم تریاک که جمعاً ۲۴۱ کیلو ۵۸۵ گرم مواد مخدر کشف و ۳ نفر دستگیر شدند که متهمان دستگیر شده به همراه مواد مخدر مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران منتقل شدند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه متهمان در پوشش خانوادگی در حال فروش مواد مخدر بودند، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *