0

تخریب یک منزل مسکونی در مشهد بر اثر انفجار گاز

تخریب یک منزل مسکونی در مشهد بر اثر انفجار گاز
بازدید 44

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی کاخکی اظهار کرد: در پی اعلام حادثه انفجار یک ساختمان به سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۲۸ به محل اعزام شدند.
وی افزود: انفجار در طبقه چهارم ساختمان مسکونی رخ داده بود که آتش‌نشانان به محض رسیدن، ضمن کاوش محبوسین احتمالی اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند.
افسر نگهبان آتش نشانی مشهد ادامه داد: خوشبختانه در زمان رخ دادن این حادثه کسی در منزل حضور نداشت و علت دقیق وقوع آن در حال بررسی است. کاخکی در خصوص توصیه‌های ایمنی پیش از ترک منزل تاکید کرد: برای گریز از حوادث و ترک مطمئن منزل، شیر فلکه اصلی گاز را به طور کامل ببندید و همچنین کلیه شیرها و وسایل گازسوز را بسته و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
وی عنوان کرد: در صورتی که از سیلندرهای گاز مایع استفاده می‌کنید، شیرفلکه آن را به طور کامل بسته و در محل امن قرار دهید، قابل توجه اینکه حتی فلکه سیلندرهای خالی گاز را نیز چک کنید و ببندید.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *