0

۳۰۰ دهیاری در خوزستان به مسافران خدمات رسانی می‌کنند

۳۰۰ دهیاری در خوزستان به مسافران خدمات رسانی می‌کنند
بازدید 44

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر حسینی محراب بعد از ظهر امروز شنبه در نشست هماهنگی خدمات سفر در استان خوزستان بر افزایش سطح خدمت‌رسانی به مسافران، رفع مشکلات تردد شهروندان و ارتقای خدمات مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی تاکید کرد و افزود: ارائه خدمات مطلوب به مسافران زمینه ایجاد رضایت برای مهمانان نوروزی را فراهم می‌کند.
وی افزود: بی شک مسافران با رعایت نکات ایمنی و علائم راهنمایی و رانندگی می‌توانند سلامت خود را حفظ کنند و خاطرات شیرینی را در سفرهای نوروزی خود رقم بزنند؛ همچنین از نظر امنیت مسافران در خوزستان هیچ مورد خاصی مشاهده نشده و مردم تا امروز شکایت خاصی نداشتند.
استاندار خوزستان خبر داد: حدود ۴۰۰ غرفه در نقاط مختلف خوزستان به عرضه صنایع دستی استان می‌پردازند که با استقبال مطلوب مهمانان نوروزی همراه است.
حسینی محراب افزود: همچنین مسیرهای پرتردد و پرخطر استان در شناسایی شده که مشکلات برخی از این محل‌ها رفع و یا برای پیشگیری از بروز حوادث رانندگی، گشت‌های متعددی مستقر شده‌اند.
وی بیان کرد: ۳۰۰ دهیاری در مسیرهای تردد مسافران در کنار نیروهای پلیس و راهداری به مردم خدمت رسانی می‌کنند.
حسینی محراب گفت: همچنین سفر دریایی در رودخانه اروند برای مسافران نوروزی تدارک دیده شده و امید می‌رود در اینگونه سفرها نیز مسافران نکات لازم و ایمنی را رعایت کنند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *