0

سرعت غیرمجاز اصلی ترین عامل بروز تصادفات در گیلان بوده است

سرعت غیرمجاز اصلی ترین عامل بروز تصادفات در گیلان بوده است
بازدید 28

به گزارش خبرنگار مهر، جاور صفاری شامگاه شنبه در گفت و گو با بخش خبر صدا و سیمای مرکز گیلان اظهار کرد: با پایان یافتن موج اول سفرهای نوروزی از ظهر امروز شاهد خروج پرحجم و تدریجی هموطنان از استان بودیم.
وی با بیان اینکه بر همین اساس در محدوده پل سراوان تا رودبار و در داخل شهر این شهرستان کمی تراکم داشته و ترافیک پرحجم اما روان است، افزود: در محور انزلی به سمت رشت بار ترافیکی متراکمی داشته ضمن اینکه در محدوده منطقه آزاد نیز همین شرایط حاکم است.
سرهنگ صفاری با اشاره به اینکه در محور رشت به سمت لنگرود محدوده بازکیاگوراب و لیارستان بار ترافیکی نیمه سنگین حاکم است، گفت: در محور ورودی استان در محدوده امامزاده هاشم به سمت پل سراوان بار ترافیکی نیز پر حجم اما روان است.
وی با بیان اینکه در دیگر محورهای ارتباطی استانمان خوشبختانه مشکلی نداریم، ادامه داد: از ابتدای طرح نوروزی و طی ۹ روز ۶۸۱ هزار دستگاه خودرو وارد استان شده به همین دلیل اغلب محورهای استانمان متأثر از این حجم خودرو شلوغ و پر تردد است.
رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه در این ایام ۳ نفر از هموطنانمان در اثر وقوع حوادث رانندگی جان خود را از دست داده‌اند، گفت: سرعت غیرمجاز و غیرمتعارف علت اصلی بروز حوادث رانندگی طی این مدت در جاده‌های استان بوده است.
وی با اشاره به اینکه رانندگان از رفتارهای پرخطر پرهیز کرده و در هنگام خستگی و خواب آلودگی پشت فرمان قرار نگیرند، تصریح کرد: ۴۱ درصد تصادفات ما طی این مدت در بعد از افطار اتفاق افتاده لذا تقاضا دارم در این زمان رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *