0

توقیف ۱۴۱دستگاه خودرو حادثه‌ساز براساس اجرای طرح نوروزی درکردستان

توقیف ۱۴۱دستگاه خودرو حادثه‌ساز براساس اجرای طرح نوروزی درکردستان
بازدید 42

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رضا همتی زاده شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن اشاره به عزم جدی پلیس راهور در برخورد با خودروهای حادثه‌سازی که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کنند، اظهار کرد: پلیس با استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات و به صورت قاطع با خودروهای متخلف برخورد می‌کند.
وی افزود: به‌منظور ارتقا انضباط اجتماعی و کاهش سوانح ترافیکی در سطح معابر درون شهری و آنچه در راستای مطالبات به حق مردمی وجود دارد، پلیس راهور طرح تشدید برخورد با خودروهای حادثه ساز که موجب برهم زدن نظم ترافیکی و رخ دادن تصادف می‌شوند یا خودروهای متخلف فاقد پلاک و پلاک مخدوش را به مرحله اجرا گذاشته است.
وی با توضیح اینکه طرح ترافیکی نوروز ۱۴۰۳ از ۲۴ اسفندماه آغاز شده است و روند برخورد با رانندگان خاطی و هنجارشکن به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قرار دارد، عنوان کرد: اجرای این طرح تا پایان تعطیلات نوروزی همچنان ادامه دارد.
رئیس پلیس راهور کردستان با بیان اینکه پلیس با استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات و همچنین تقویت و گسترش گشت‌های کنترل محسوس و نامحسوس در طول شبانه‌روزی در هفته اول اجرای طرح، به‌صورت قاطع برابر قانون با آنها برخورد می‌کند، افزود: در طی ۷ روز از ابتدای اجرای این طرح تاکنون ۳ هزار و ۵۰۵ فقره اعمال قانون برای رانندگان خودروهای متخلف صورت گرفته است.
همتی زاده تعداد خودروهای متخلف در طول اجرای این طرح که برابر قانون توقیف شده بودند را ۱۴۱ دستگاه خودرو برشمرد و گفت: در ادامه اجرای این طرح ضبط ۳۲ جلد گواهی‌نامه بالای ۳۰ نمره منفی تاکنون اتفاق افتاده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *