0

کاهش ۲ درصدی سرقت در استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۲

کاهش ۲ درصدی سرقت در استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۲
بازدید 32

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد رستمی بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال ۱۴۰۲ با تدابیر فرمانده انتظامی استان قرارگاه مبارزه با سرقت در انتظامی استان راه اندازی شد و با استفاده از کلیه ظرفیت‌های فنی و تلاش همکارانم، ضمن توقف روند افزایشی سرقت؛ آمار سرقت در مقایسه با سال قبل ۲ درصد کاهش پیدا کرد.
وی در ادامه با اشاره به نقش مهم مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در اجرای مأموریت‌های انتظامی، گفت: در روز قریب به ۳۰۰۰ تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ برقرار می‌شود، که بخش عمده‌ای از این تماس‌ها منجر به اجرای مأموریت می‌شود.
جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه تمام تلاش ما بر حضور به موقع همکارانم در محل مأموریت‌ها بوده و به صورت ویژه بر عملکرد کارکنان نظارت می‌شود، بیان کرد: همکارانم تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا رضایت مردم را جلب کنند و عمده ی مردم نیز از عملکرد پلیس رضایت دارند.
سردار رستمی خاطرنشان کرد: خوشحالی ما از رضایتمندی مردم است و تمام مأموریت‌های خود را با هدف کسب رضایت خداوند متعال و جلب رضایتمندی مردم انجام می‌دهیم.
جانشین فرمانده انتظامی استان در بخش دیگری از سخنان خود به اهتمام و توجه ویژه انتظامی استان به پیشگیری از وقوع جرم اشاره و اظهار کرد: کلیه کلانتری و پاسگاه‌ها و پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس پیشگیری، پلیس مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و مجموعه گشت‌های انتظامی در راستای پیشگیری از وقوع جرم به صورت شبانه روزی فعال هستند.
وی همچنین به عملکرد مطلوب پلیس فتا انتظامی استان اشاره و افزود: پلیس فتا استان یک پلیس توانمند است و در این حوزه فعالیت بسیار خوبی توسط همکارانم در زمینه آگاهی بخشی به مردم و همچنین در زمینه پیگیری و کشف پرونده‌ها و جرایم انجام شده است.
سردار رستمی در ادامه با بیان اینکه در اسفند ماه مأموریت‌های حساسی همانند تأمین امنیت انتخابات و ۴ شنبه آخر سال توسط پلیس به انجام رسید، تصریح کرد: در اسفند ماه در انتظامی استان قرارگاه ویژه ای برای تأمین امنیت شهروندان در ۴ شنبه آخر سال تشکیل شد، ضمن اینکه کشف بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد مواد محترقه و ۲۸۸ کیلوگرم اکلیل سرنج از جمله اقدامات و دستاوردهای همکارانم در راستای کاهش حوادث ۴ شنبه آخر سال بود و بحمدالله شاهد امنیت کامل و کمترین حوادث در این روز بودیم.
سردار رستمی در بخش دیگری از سخنان خود سرقت را نگرانی مردم و دغدغه انتظامی استان عنوان و بیان داشت: برای سال ۱۴۰۳ پیش بینی‌های ویژه ای برای کاهش جرایم و خصوصاً مقابله با سرقت انجام داده ایم، از جمله اینکه تعداد ۲۶۷ تیم گشت پیشگیری از وقوع جرایم که عمدتاً در راستای پیشگیری از سرقت بکارگیری می‌شوند، پیش بینی شده است.
وی همچنین به اجرای طرح هر کلانتری یک شهر توسط انتظامی استان اشاره و تصریح کرد: این طرح یک اقدام ابتکاری در انتظامی استان کرمانشاه است که تاکنون در ۵ کلانتری شهر کرمانشاه اجرایی شده است و با اجرای آن حوزه استحفاظی هر کلانتری توسط دوربین‌های پایش تصویری رصد می‌شود.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خاتمه با بیان اینکه از هر لحاظ آماده خدمات رسانی به مردم هستیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم مجموعه این اقدامات آرامش و امنیت را برای مردم شریف استان به ارمغان بیاورد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *