0

پلمب یک کافه رستوران در کرمان به دلیل عدم رعایت موازین شرعی

پلمب یک کافه رستوران در کرمان به دلیل عدم رعایت موازین شرعی
بازدید 34

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی بخشی، صبح دوشنبه ششم فروردین در جمع خبرنگاران گفت: در پی تخلفات متعدد یک کافه رستوران در ماه مبارک رمضان و انتشار آن در فضای مجازی، پس از مطالبه مردمی در برخورد با این موضوع، با دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان و پیگیری معاون حقوق عامه دادستانی، این کافه رستوران پلمب شد.
وی با بیان اینکه این کافه رستوران در محدوده هفت باغ علوی کرمان استقرار دارد افزود: کافه رستوران مذکور با اقدامات هنجار شکنانه، ضمن جریحه‌دار کردن عفت عمومی، موجب نارضایتی مردم شده بود که علاوه بر پلمب آن، وفق مقررات نسبت به تعقیب و دستگیری متهمین از جمله مدیر این مرکز اقدام شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با تاکید بر حفظ شعائر اسلامی و رعایت حجاب و عفاف در ماه مبارک رمضان از سوی همه شهروندان و مسافران اظهار داشت: شهروندان و مسافران باید حرمت این ماه معنوی و روزه داران را حفظ کنند، در غیر این صورت قوه قضائیه با مصادیق آن برخورد می‌کند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *