0

نویدکیا: تردید ندارم مسوولان باشگاه مشکلات مس را حل خواهند کرد

نویدکیا: تردید ندارم مسوولان باشگاه مشکلات مس را حل خواهند کرد
بازدید 50

به گزارش خبرگزاری مهر، تمرینات تیم فوتبال مس رفسنجان در سال جدید از روز پنجم فروردین با حضور مدیرعامل، سرمربی و اعضای این تیم آغاز شد.
حسین پورمحمدی مدیرعامل باشگاه مس در آغاز اولین تمرین سال جدید با تبریک فرا رسیدن سال نو و قدردانی از کادر فنی و بازیکنان گفت: در سال ۱۴۰۲ روزهای سختی در کنار هم داشتیم با این وجود با زحمات کادر و تلاش بازیکنان در ماه های پایانی عملکرد بسیار خوب و نتایج درخشانی کسب کردیم.
وی ادامه داد: مهمترین مسئاله این است که مردم رفسنجان از عملکرد شما راضی هستند و به این تیم امید دارند. امیدوارم امسال با رفع تمامی مشکلات روند خوب خودمان را حفظ کنیم و این تیم را به جایگاه حقیقی خودش برسانیم.
در ادامه محرم نویدکیا هم خطاب به اعضای تیم گفت: از شما تشکر می کنم که با وجود مشکلات همه تلاش خودتان را کردید و کیفیت واقعی خودتان را نشان دادید. من تردید ندارم که مسوولان باشگاه هم تلاش خودشان را می کنند تا مشکلات رفع شود. مهم این است که با تمرکز تمرینات خودمان را آغاز کنیم و در ادامه مسابقات لیگ و جام حذفی عملکرد خوبی داشته باشیم.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *