0

نباید در برابر جنایت های ضدبشری اسراییل سکوت کرد

نباید در برابر جنایت های ضدبشری اسراییل سکوت کرد
بازدید 44

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین مومنی شامگاه یکشنبه در اجتماع مردم قم که در محکومیت جنایات جدید رژیم اشغالگر قدس علیه مردم غزه در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار شد گفت: امروز غزه در خط مقدم دفاع از اسلام است و جنایت اخیر رژیم اشغالگر قدس بسیار شوم بوده و قابل گذشت نیست و اگر در برابر این جنایت سکوت شود خیانت است.
مومنی بیان کرد: جوانان و امت جبهه مقاومت آماده هستند تا به امر ولی، رژیم اشغالگر قدس را به نابودی بکشانند؛ همانند کاری که جبهه مقاومت با داعش در سوریه انجام داده است.
استاد حوزه علمیه قم گفت: جنایت اخیر رژیم صهیونیستی بسیار وقیحانه است و این امر نشان دهنده آن است که قلوب صهیونیست ها روبه نابودی است.
وی با بیان اینکه نباید در برابر جنایت های رژیم اشغالگر قدس سکوت کرد افزود: اگر هر انسانی دارای فطرت و انسانیت باشد نمی‌توان از کنار این جنایات وحشیانه و ضدبشری به سادگی عبور کند.
استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: اگر قلب انسان به توقف دچار شود در این صورت واقعیات ها را نمی‌تواند ببیند و متاسفانه امروز کسانی هستند که نمی خواهند دشمنی های دشمنان اسلام را ببینند.
مومنی تصریح کرد: جنایت های ضد بشری در غزه را محکوم می کنیم و همگان باید بدانند که امروز غزه خط مقدم اسلام و انسانیت است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *