0

ثبت ۳۲ میلیمتر بارش باران در اهواز

ثبت ۳۲ میلیمتر بارش باران در اهواز
بازدید 25

به گزارش خبرنگار مهر، محمد خانچی بعد از ظهر امروز دوشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: روز یکشنبه در بیشتر نقاط خوزستان بارندگی رخ داده اما هیچکدام از جاده‌های اصلی مشکلی ندارد و تردد در جاده‌ها برقرار است.
وی افزود: بیشترین بارندگی در اهواز با حدود ۳۲ میلیمتر ثبت شده و در برخی نقاط نیز میزان بارندگی تا ۳۸ میلیمتر در مدت ۴۰ دقیقه بوده است؛ این بارندگی همراه با وزش باد بود که موجب سقوط پایه‌های برق در برخی نقاط کوت عبدالله شد.
معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: در برخی نقاط اهواز آب‌گرفتگی وجود دارد اما همه پای کار آمده‌اند تا آبگرفتگی‌ها رفع شود. اکنون آب‌گرفتگی در بیشتر نقاط شهر اهواز فروکش کرده است.
وی بیان کرد: در این شرایط برخی شهروندان به مناطق مرتفع و کوهستانی می‌روند و به این دلیل، دیشب در دزفول حوادثی داشتیم؛ بنابراین توصیه می‌شود مردم حتماً از این مناطق دوری کنند و خودروهایشان را در مسیر رودخانه رها نکنند. عشایر نیز باید از محیط ناامن دور شوند.
خانچی گفت: در این شرایط، تردد غیرضروری در جاده‌ها انجام نشود؛ البته به پلیس ابلاغ شده است در صورت شدت بارندگی توقف اجباری خودروها را در دستور کار قرار دهد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *