0

واکنش استاندار به منتقدانش/ ما مسئولین بدهکار مردم هستیم

واکنش استاندار به منتقدانش/ ما مسئولین بدهکار مردم هستیم
بازدید 37

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد زیویار امروز دوشنبه در اولین جلسه شورای اداری لرستان در سال جدید، اظهار داشت: دستاوردهای استان در سالی که گذشته قابل‌مقایسه با ادوار قبل از خود نبوده و ماحصل همراهی و تلاش تمامی عوامل اجرایی در استان است.
رسانه‌ها با نقد سازنده راهنمای مسئولان برای عملکرد بهتر باشند
وی به همکاری سایر نهادها به‌غیراز مجموعهٔ اجرایی استان و مجمع نمایندگان در پیشبرد بسیاری از برنامه‌های استان اشاره کرد و گفت: اگر دستاوردی در این سال حاصل شد نتیجه همراهی و همکاری تمامی عوامل اجرایی و نهادهای غیردولتی است.
استاندار لرستان به تأکید رئیس‌جمهور مبنی بر امیدبخشی و اعتمادآفرینی به مردم به‌عنوان یکی از شعارهای مهم دولت سیزدهم در سال جدید اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اقتصادی، عمرانی، آموزشی و فرهنگی می‌بایست دراسرع‌وقت به‌منظور این امیدآفرینی دستاوردهای خود را به مردم اعلام کنند.
زیویار، تولیدات بیش از شش برابری مرغ در استان، محصولات کشاورزی، کاهش تورم نسبت به زمان مشابه، پیشرفت چندبرابری پروژه‌های عمرانی از جمله راه‌آهن دورود – خرم‌آباد را تنها بخش کوچکی از دستاوردهای دولت برشمرد و عنوان کرد: نقش رسانه‌ها در تبیین و انعکاس این چنین دستاوردهایی برای مردم بسیار مهم و حیاتی است.
وی ضمن استقبال از نقطه‌نظرات و نقدهای سازنده رسانه‌های دلسوز جامعه در بیان ضعف‌ها و استفاده از این نقطه‌نظرها برای رفع مشکلات، تصریح کرد: رسانه‌ها علاوه بر تبیین عملکرد مثبت، می‌توانند با نقدهای سازنده راهنمای مسئولان برای عملکرد بهتر باشند.
واکنش استاندار به منتقدانش
استاندار در ادامه به تهمت، افترا و تخریب برخی افراد معدود که در قالب رسانه نما، سعی در تشویش اذهان عمومی و ترویج حس ناامیدی در جامعه را دارند اشاره کرد و گفت: رسانه واقعی و خبرنگار حرفه‌ای، منصف و مسئولیت‌پذیر است و تمامی ابعاد قضایا را موشکافانه بررسی می‌کند و نقاط ضعف و قوت را بیان کند و هر کجا اطلاعات جدیدی به دست آورد در قالب اصلاحیه خبر و یا تحلیل قبلی خود را فاخرتر و منصفانه‌تر می‌کند،.
زیویار، ادامه داد: اما رسانه نما یک جریان یک‌طرفه می‌سازد و با تمسخر و تحقیر و با خشن‌ترین کلمات و نشر اکاذیب افکار را منحرف می‌کند و ابداً به دنبال کشف حقیقت نیست و از انتشار حقیقت و واقعیت در قالب جوابیه و یا اطلاعات تکمیلی طفره می‌رود.
وی عنوان کرد: البته ما مسئولین بدهکار مردم هستیم و هیچ‌گاه دین مردم نسبت به ما به‌صورت کامل ادا نخواهد شد.
استاندار لرستان، افزود: ما نهایت تلاشمان را انجام می‌دهیم و همچنان به این تلاش ادامه خواهیم داد که دینمان را به مردم ادا کنیم.
زیویار همچنین به برگزاری باشکوه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در ماه پایانی سال گذشته اشاره کرد و گفت: برگزاری باشکوه انتخابات یکی از اقدامات بزرگ‌سال گذشته بود که رهبر معظم انقلاب از آن به جهاد تعبیر فرمودند.
وی گفت: علی‌رغم اینکه دشمنان داخلی و خارجی ادعا داشتند که مشارکت در انتخابات کمتر از ۲۰ درصد خواهد بود، دیدیم که با حضور پرشور مردم این ادعاها به ناامیدی تبدیل شدند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *