0

فراجا برای تأمین امنیت مردم جانش را در کف دست گرفته است

فراجا برای تأمین امنیت مردم جانش را در کف دست گرفته است
بازدید 33

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز دوشنبه در دیدار نوروزی با فرمانده انتظامی لرستان و معاونان ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تقدیر از زحمات و تلاش‌های کارکنان انتظامی، اظهار داشت: تغییر و تحولی که در آغاز سال نو به وجود می‌آید این پیام را می‌دهد که انسان هم می‌تواند بااراده خودش رشد و کمال و نو شدن را در درون خود به وجود آورد، وقتی کسی یک ماه روزه‌داری می‌کند از خوردن و آشامیدن پرهیز می‌کند و مراقبت ویژه از چشم و گوش و زبان خودش به عمل می‌آورد تمرینی است که می‌تواند استمرار داشته باشد.
فراجا برای تأمین امنیت مردم جانش را در کف دست گرفته است
وی تصریح کرد: نیروهای مسلح که امنیت‌ساز و اعتمادآفرین هستند و وظایفی برای آنها تعریف شده، این وظیفه آنها را از یک اقتدار و یک اختیار و یک قدرت برخوردار کرده است؛ لذا این قدرت، این اقتدار و این اختیار باید در مسیر رضایت خداوند به کار گرفته و در مسیر خدمتگزاری به مردم صرف‌کردن باشد و این امری مهم و خطیر است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان، با تقدیر از زحمات کارکنان جمعی در بحث امنیت موجود و با اشاره به روحیه جهادی تک‌تک کارکنان انتظامی، تصریح کرد: کارنامه انتظامی سراسر کشور به‌خصوص لرستان افتخارآفرین و قابل‌ستایش است و این موضوع در چند سال اخیر با حضور سردار الهی فرمانده سخت‌کوش استان و مجموعه تحت امر در مرکز استان تا دورترین نقطه استان قابل‌مشاهده است و جای تشکر و قدردانی دارد.
حجت‌الاسلام شاهرخی، ادامه داد: امروز فراجا برای تأمین امنیت مردم جانش را در کف دست گرفته است و برای حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و انسانی دفاع می‌کند و شاهد این مدعا شهادت بیش از ۵۰۰ شهید انتظامی در لرستان است که در تناسب جمعیت استان در مقایسه با ۳۱ استان دیگر، نشان‌دهنده جان‌فشانی این نیروی توانمند و خدوم در لرستان است.
وی گفت: کمتر تعبیری به کار برده شده درباره یک صنف و قشری که از آنها به‌عنوان دژ مستحکم مردم یاد بشود، عزت دین زینت حاکمان، اینها همه در کلام امیرمؤمنان تعابیری است که برای نیروهای مسلح به کار برده شده و باعث افتخار است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان، ادامه داد: اگر مناسبات سیاسی ما در دنیا مقتدر و سربلند است حاصل تلاش نیروهای مسلح است.
امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر یک تکلیف الهی است
حجت‌الاسلام شاهرخی، گفت: انتظامی در مقابل هنجارشکنان مقتدرانه عمل کرده است و همیشه یاور و پشتیبان مظلومان بوده است این جای تشکر و قدردانی دارد.
وی افزود: مجموعه انتظامی علاوه بر وظایف ذاتی خود هر اتفاق و رویدادی که به وقوع می‌پیوندد، وظایفی جدید به وظایف انتظامی افزوده می‌شود درحالی‌که امکانات استعداد نیروی انسانی، همان نیروی و امکانات سابق است؛ ولی این نیرو با تلاش مضاعف و مجاهدت‌های مخلصانه از عهده همه اینها برآمده است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره با اینکه امروز همراهی مردم با پلیس و نیروهای مسلح یادآور همراهی آنها در دوران هشت سال دفاع مقدس با رزمندگان است، بیان کرد: ما خباثت دشمنان انقلاب اسلامی و نظام سلطه را در تقابل با ملت مشاهده می‌کنیم ما در حقیقت در یک جنگ نرم با دشمن هستیم، قاچاق سلاح و مهمات، قاچاق مواد مخدر از برنامه‌ریزی‌های دشمن در راستای تقابل با این ملت است، این ستیز، دشمنی و نفوذ از زمان پیامبر بوده تا کنون ادامه دارد و فراجا و دیگر نیروهای مسلح با نثار جان و با برنامه‌ریزی و طراحی در مقابل نظام سلطه ایستاده‌اند و این جزو افتخارات فراجا و دیگر نیروهای مسلح است.
حجت‌الاسلام شاهرخی با اشاره به آمار و عملکرد ارائه شده توسط فرمانده انتظامی استان، گفت: کشفیات بالای مجموعه انتظامی نشانگر یک برنامه از قبل طراحی شده و تلاش بیش‌ازپیش نیروی خدوم و پر تلاش انتظامی است و این جای تقدیر و تشکر از سردار الهی فرمانده انتظامی استان و نیروهای تحت امر را دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه بنده در باب رفاهی‌ات کارکنان انتظامی دغدغه دارم، گفت: مسئولان وظیفه دارند برای معیشت پلیس که شب روز و تعطیلی و عید و عزا را نمی‌شناسد و در همه حال آماده است باید تلاش کنند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه متأسفانه در جامعه گروهی ارزش‌های اسلامی و انسانی را تحت‌تأثیر قرار می‌دهند، گفت: امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر یک تکلیف الهی است و همه باید در این امر مهم احساس تکلیف کنند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *