0

طرح فرهنگی پلیس راهور برای کاهش تصادفات در نائین

طرح فرهنگی پلیس راهور برای کاهش تصادفات در نائین
بازدید 33

سرگرد ابراهیم نرگسیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تمام کودکان به پدر و مادر خود وابسته هستند و وابستگی شدید از سوی کودکان به والدین دارای علت‌های مختلفی است.
وی ادامه داد: در جامعه مدنی ما نقش والدین در تأثیرگذاری تمام اصول زندگی نقش والایی است؛ به گونه‌ای که کودکان در حوزه ترافیک قوانین و مقررات را در کارگاه کوچک خودرو با مربیگری والدین فرا می‌گیرند.
رئیس پلیس راهور شهرستان نائین افزود: با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده از آمار تصادفات شهرستان نائین، مشخص شد که ۶۰ درصد از تصادفات ناشی از خستگی و خواب آلودگی در ۳۰ کیلومتری ورودی شهرها به وقوع پیوسته است.
وی از برپایی ایستگاه فرهنگی نوروزی خبرداد و گفت: بدین منظور و در راستای تقویت دانش شد آمدی مسافران عزیز و کاهش خستگی و خواب آلودگی ناشی از رانندگی طولانی مدت، ایستگاه سیار بین راهی شاد و مفرح بر پا شد.
رئیس پلیس راهور شهرستان نائین ادامه داد: پلیس راهور شهرستان نائین به منظور حفظ جان شهروندان با استفاده از نماد ترافیکی (داداش سیاه) در معابر اصلی منتهی به شهرهای این شهرستان اقدام به عملیات فرهنگی بازدانده کرده است.
وی ضمن توصیه پایبندی به قوانین رانندگی برای سلامتی در جاده‌ها، تصریح کرد: کارشناسان پلیس راهور با متوقف نمودن خودروهای دارای پلاک غیر بومی ضمن اعلام ویژگی‌های رانندگی در شهرهای کویری از حضور کودکان به عنوان همیار پلیس استفاده می‌کند.
رئیس پلیس راهور شهرستان نائین اضافه کرد: نماد ترافیکی داداش سیاه ضمن انجام بازی‌های کودکانه با در دست داشتن تابلو نوشته‌ای، نقش و اهمیت حضور پدر را در خانواده برای کلیه اعضا احساسی نموده و پدر را به رعایت قوانین و مقررات رانندگی دعوت می‌کند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *