0

۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین در اردبیل هستند

۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر مشمول طرح اکرام ایتام و محسنین در اردبیل هستند
بازدید 31

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا حسین نژاد شامگاه یکشنبه در مراسم افطاری ۳۰۰ نفر از ایتام و خیرین در مجتمع الغدیر اردبیل اظهار کرد: در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) سفره افطاری به نیت این امام کریم گسترده شده تا حامیان و خیرین در کنار ایتامو محسنین بتوانند روزه خود را بگشایند.
وی با قدردانی از حمایت و همراهی استاندار اردبیل و پشتیبانی های لازمزز نهاد انقلابی کمیته امداد در سال های اخیر خاطرنشان کرد: خیرین و حامیان همواره در کنار کمیته امداد بوده و در رسیدگی به ولی نعمتان خود تلاش و سعی جدی داشتند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل افزود: روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) به نام روز ملی تکریم ایتام و خیرین نامگذاری شده و ما از این فرصت استفاده کرده و تجلیلی شایسته ا تلاشگران این سنگر خدمت بی منت انجام می دهیم.
حسین نژاد گفت: در استان اردبیل ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر تحت پوشش طرح اکرام ایتام و محسنین هستند که از این تعداد ۲ هزار و ۵۰ نفر ایتام و ۸ هزار و ۴۵۰ نفر فرزندان محسنین هستند که با همراهی خیرین و حامیان امرار معاش کرده و زندگی می کنند.
وی ادامه داد: همزمان با ماه مبارک رمضان شاهد راه اندازی پویش «هر هم استانی یک حامی» هستیم تا بتوانیم حامیان بیشتری را در حمایت مادی و معنوی از ایتام و محسنین جذب کرده و پذیرش کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل رویکرد کمیته امداد را در جشن رمضان امسال جذب ۱۰ هزار حامی اعلام و تصریح کرد: سرانه پرداختی فرزندان ایتام در کشور ۴۵۰ هزار تومان است در حالی که این سرانه در استان کمتر از ۲۴۰ هزار تومان می باشد که ما جذب حامیان جدید سعی داریم این سرانه پرداختی را افزایش دهیم.
حسین‌نژاد ضرورت تامین نیازمندی خانواده های تحت پوشش را در ابعاد مختلف یادآور شد و بیان کرد: در ماه مبارک رمضان امسال مصمم هستیم تا برای ۴۴ هزار خانوار حداقل یک سبد غذایی را تهیه و تحویل دهیم که هم استانی‌ها می توانند از طریق کد دستوری #۰۴۵*۸۸۷۷* پرداختی خود را حداقل ۵۰۰ هزار تومان برای تهیه هر سبد غذایی انجام دهند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *