0

اعلام تمهیدات ترافیکی ویژه لیالی قدر در شهرهای استان کردستان

اعلام تمهیدات ترافیکی ویژه لیالی قدر در شهرهای استان کردستان
بازدید 25

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ همتی‌زاده عصر جمعه در جمع خبرنگاران رسانه‌ها اظهار کرد: در مرکز استان و سایر شهرستان‌های تابعه در شب‌های قدر، در جلو، اطراف و معابر پیرامونی مساجد، تکایا و حسینه‌های که مراسمات شب‌های قدر برگزار می‌شود، تمهیدات ترافیکی اجرا می‌شود.
وی از همشهریان و نمازگذران در خواست کردند؛ مثل همیشه با پلیس راهور همکاری لازم را داشته و از پارک وسیله نقلیه خود در ورودی محل‌های برپایی مراسمات خودداری نمایند.
وی عنوان کرد: نظر به تاریکی هوا که محدودیت دید را بدنبال دارد، رانندگان فاصله مبدا تا مقصد را با سرعت مطمئنه حرکت کنند زیرا احتمال تردد عابرین پیاده از عرض معبر خصوصاً نزدیک مساجد و محل‌های برگزاری مراسمات وجود دارد.
رئیس پلیس راهور کردستان گفت: برای رفاه حال روزه‌داران عزیز، این پلیس ممنوعیت ترافیکی در سطح معابر اجرا نخواهد کرد و صرفاً از پارک دوبل خودرو و ایجاد سد معبر در محل‌های برگزاری مراسمات جلوگیری می‌نماید.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *