0

تهیه و پخش ویژه برنامه‌های صداوسیمای زنجان در روز جهانی قدس

تهیه و پخش ویژه برنامه‌های صداوسیمای زنجان در روز جهانی قدس
بازدید 29

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به ابتکار معمار کبیر انقلاب روز جهانی قدس نام گذاری شده، صداوسیمای استان زنجان برنامه‌های ویژه ای را تدارک و آماده پخش کرده است.
شبکه اشراق در ویژه برنامه زنده ای با عنوان «طوفان الاحرار» با آیتم‌های متنوعی همراه مخاطبان خود خواهد بود.
در این برنامه تلاش خواهد شد با حضور صاحبنظران و کارشناسان، به بررسی ابعاد دسیسه استکبار جهانی در پیدایش رژیم جعلی صهیونیستی و تبعات آن در جهان اسلام همچنین ضرورت تبیین علل حمایت از مردم مظلوم باریکه غزه که تحت شدیدترین فشارهای رژیم اسرائیل هستند پرداخته شود.
پخش زنده تصاویر راهپیمایی مردم انقلابی استان زنجان، اجرای زنده گروه سرود، مباحث کارشناسی، قرائت اشعار حماسی با حضور شاعران، گزارش از خانواده‌های شهدای مدافعان حرم، و قطعنامه روز قدس و گزارش‌های متعدد مردمی از شهرستان‌ها از جمله آیتم‌های این برنامه خواهد بود.
این ویژه برنامه از ساعت ۹ صبح تا اذان ظهر پخش خواهد شد.
علاوه بر موارد فوق، پخش سیما هم با تأمین و پخش برنامه‌های متنوعی مانند فیلم سینمایی بازمانده و شکارچی شنبه، مستندهای شکوفه‌های زیتون و متولد غزه در کنار دهها سرود و وله به روز قدس پرداخت خواهد کرد.
برای پوشش زنده راهپیمایی، معاونت فنی هم ضمن استقرار دو واحد سیار تلویزیونی و سامانه اوی وست، حماسه حضور مردم در حدفاصل میدان قائم تا مصلای خاتم الانبیا را به صورت زنده از شبکه‌های مختلف پوشش خواهد داد.
رادیو استانی هم برای این مناسبت مهم ویژه برنامه‌ای تدارک دیده است.«احرار، حماسه سی» عنوان ویژه برنامه رادیو است که از ساعت ۱۱ الی ۱۲ صبح روز پنجشنبه، و ۹ صبح جمعه به مدت ۱۸۰ دقیقه میهمان مخاطبان خود است.
بسته چند زبانه در خصوص فلسطین، فراخوان دعوت به شرکت مردم، ارتباط با گزارشگران حاضر در شهرستان‌ها و گزارشگر اعزامی به کربلای معلی، آنونس اعلام مسیرهای راهپیمایی، حضور کارشناس و شاعر در برنامه، اجرای زنده موسیقی، ارتباط با مسئول شورای هماهنگی تبلیغات، پخش تصاویر حضور مردمی از اقشار مختلف در رادیو نما و پخش بخش‌هایی از راهپیمایی مردم زنجان از آیتم‌های این برنامه می‌باشد.
همچنین تحلیل و بررسی اوضاع جبهه مقاومت و تأثیر جبهه مقاومت در رویدادهای غزه در این برنامه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
پخش رادیو هم برنامه‌های متعددی را برای این مناسبت تدارک دیده است که از آن جمله می‌توان به مستندهای غرب وحشی، من شیرین ابو عاقله هستم، قبله اول، اسرائیل از درون، اسرائیل تخریب مساجد و نمایش سریالی شاخه‌های زیتون و نمایش بی از بی را، آنونس های چندزبانه در خصوص غزه و قدس که در طول کنداکتور روزانه پخش خواهد شد اشاره کرد.
معاونت اطلاعات و اخبار هم با پوشش خبری ۲۱ شهر وحدود ۶۰ روستا، تولید ۲ گزارش رویدادی و ۳ گزارش تولیدی روز قدس بامدافعان حرم، روزقدس با کادر درمان و روز قدس با دانش آموزان و ارتباط با شبکه بین المللی خبر این رویداد ملی را در بخش‌های خبری منعکس خواهد کرد.
معاونت فضای مجازی مرکز هم با راه اندازی پویش «من دوست تو هستم» با محوریت ارسال نقاشی توسط دانش آموزان درباره کودکان مظلوم غزه و فلسطین، تولید و انتشار ۵ قطعه کاریکاتور با محوریت غزه و فلسطین، تولید و انتشار ۳ قطعه اینفوگرافیک با محوریت موضوع غزه و فلسطین، تولید و انتشار ۶ قطعه پادسکت گرافی از دکلمه اشعار توسط شاعران بومی استان زنجان، بازنشر تولیدات سیما و صدا با موضوع فلسطین در سکوهای انتشار فضای مجازی و انعکاس خبری، اطلاع رسانی برنامه‌های روز قدس و انتشار تولیدات مردمی در این زمینه، همراه مخاطبان در فضای مجازی خواهد بود.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *