0

شهردار سعدآباد معارفه شد

شهردار سعدآباد معارفه شد
بازدید 33

به گزارش خبرنگار مهر، معاون عمرانی فرماندار دشتستان عصر پنجشنبه در این مراسم اظهار کرد: بخشدار سعدآباد با روحیه و رویه جهادی و مردمی توانسته توفیقات خوبی را در این بخش رقم بزند.
موسی رادمنش بیان کرد: امین‌نژاد از محدود بخشدارانی است که توانسته با استفاده از سیاست‌های دولت سیزدهم جلب رضایت عمومی را به دور از حاشیه و همراهی با امام جمعه شهرهای سعدآباد، وحدتیه و دیگر آحاد مردم زمینه خدمت به مردم را شتاب ببخشد.
وی ضمن تقدیر از خدمات سرپرست سابق شهرداری سعدآباد با توصیه به شهردار جدید از وی خواست که مانند گذشته در خدمت به مردم، شفافیت و قاطعیت توأم با تعامل عقب ماندگی‌های بیش از یک ساله شهرداری سعدآباد را حداکثر به مدت شش ماه به صورت نسبی و چشمگیر در حوزه مبلمان شهری جبران و زمینه تعالی شهری و سر و سامان دادن به حوزه داخلی و بسترهای شهری عملیاتی کند.
در این نشست ضمن تقدیر از خدمات صدیقه یزدانی سرپرست سابق شهرداری سعدآباد، حکم انتصاب علی زبر دستان که به پیشنهاد فرماندار دشتستان و به امضای احمد محمدی زاده استاندار بوشهر به سمت شهردار جدید سعدآباد رسیده بود قرائت و وی به طور رسمی پس از گذشت ۱۰ ماه از سرپرستی شهرداری صدیقه یزدانی و در نبود شورای شهر به لحاظ انحلال در سال ۱۴۰۲ کار خود را آغاز کرد.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *