0

۲۴۵ هزار مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کرده اند

۲۴۵ هزار مسافر از پایانه های مرزی آذربایجان غربی تردد کرده اند
بازدید 48

ایرج دست نشان در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از آغاز طرح نوروزی بالغ بر ۲۴۵ هزار نفر مسافر ایرانی و خارجی از پایانه‌های مرزی استان تردد کرده‌اند که میزان ورود از پایانه مرزی ۶ درصد و خروج از پایانه‌های مرزی استان ۵ درصد نسبت به‌مدت زمان سال گذشته افزایش داشته است.
وی ادامه‌داد: در مدت زمان ذکر شده ۸۰۱ دستگاه اتوبوس و ۱۳ هزار و ۴۲۸ دستگاه سواری ایرانی و خارجی از پایانه‌های مرزی آذربایجان غربی تردد کرده‌اند.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای آذربایجان غربی اظهار کرد: پایانه مرزی رازی با بیش از ۹۴ هزار تردد همچنان پرترددترین مرز بود.
جابه‌جایی بیش از ۱۸۴ هزار مسافر نوروزی با ناوگان حمل ونقل عمومی
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از جابه‌جایی بیش از ۱۸۴ هزار مسافر توسط ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد، که نسبت به‌مدت زمان سال گذشته کاهش ۲۱.۷۵ درصدی دارد.
دست نشان گفت: از آغاز طرح نوروزی، ۱۸۴ هزار و ۲۰۷ مسافر توسط ناوگان حمل ونقل عمومی در قالب ۲۶.۹۹۱ سفر جابه‌جا شده‌اند. وی خاطر نشان کرد: همچنین پایانه مرزی آذربایجان غربی است.
وی ادامه‌داد: بعد از پایانه مرزی رازی پرترددترین پایانه از آغاز طرح نوروزی تاکنون مربوط به پایانه مرزی بازرگان با ۷۵ هزار و ۵۳۶ تردد است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *