0

نمایشگاه قرآنی ظرفیتی برای مانوس شدن کودکان با فضای معنوی قرآن

نمایشگاه قرآنی ظرفیتی برای مانوس شدن کودکان با فضای معنوی قرآن
بازدید 45

به گزارش خبرنگار مهر، علی صفدری شامگاه پنجشنبه در حاشیه چهاردهمین نمایش علوم قرآن و عترت استان کرمانشاه اظهار کرد: نمایشگاه علوم قرآنی ظرفیت بسیار مناسبی برای مأنوس شدن بیشتر اقشار کودک و نوجوان استان با فضا معنوی قرآن کریم است.
وی ضمن بازدید از غرفه‌های فعال در این رویداد فرهنگی، در خصوص ارزیابی کلی از فضای کلی نمایشگاه، افزود: به حمدالله امسال چهاردهمین نمایشگاه علوم قرآن و عترت استان هم به لحاظ کمی و تعداد غرفه‌های فعال و هم از نظر کیفی و ارائه محصولات قرآنی بسیار خوب عمل کرده، و خانواده‌های کرمانشاهی می‌توانند در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان بیشتر از فضای قرآنی با حضور در این فضا بهره ببرند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه مهمترین ویژگی این نمایشگاه ایجاد فضای بیشتر برای کودکان و نوجوانان بوده است، خاطرنشان کرد: قاعدتاً توجه ویژه به نهادینه شدن هر چه بیشتر فضای معنوی قرآن برای نسل آینده کشور، قطعاً این فضا می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای خانواده‌ها باشد.
وی در پاسخ به سوالی مبنی بر میزان همکاری و فعالیت ادارات استان برای هرچه بهتر برگزار شدن نمایشگاه علوم قرآن و عترت استان نیز گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود امسال خوشبختانه ادارات بیشتری در نمایشگاه حضور فعال دارند و علاوه بر آن شرایطی فراهم شده که از روز شنبه صبح مدارس یا حضور فعال و بالا بر ایجاد شور و نشاط بیشتر این رویداد فرهنگی بیفزایند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *