0

«بابای قهرمان من» با حضور فرزندان شهدای مدافع حرم رونمایی شد

«بابای قهرمان من» با حضور فرزندان شهدای مدافع حرم رونمایی شد
بازدید 54

به گزارش خبرنگار مهر، در آستانه روز جهانی قدس و به همت انتشارات کتابک و با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، سپاه علی بن ابی طالب (ع)، سیمای نور و خانه مطبوعات، از اولین کتاب کودکانه مجموعه «قهرمان من» با عنوان «بابای قهرمان من» با حضور خانواده و فرزندان شهیدان مدافع حرم علی آقازاده نژاد، سجاد روشنایی، علی اکبر عربی، ابرهیم عشریه، محمدی مهدی مالامیری و شهروز مظفری نیا؛ محمدحسین قاسمی، مدیر انتشارات کتابک؛ مهدی بخشی، رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات؛ فخرالدین یوسف پور، مدیر خانه مطبوعات؛ ابوالفضل هادی منش، نویسنده؛ رسول حیدرلو، مدیرمرکز ایثارگران سپاه علی بن ابی طالب (علیه السلام)؛ مهدی توکلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم به میزبانی منزل شهید مدافع حرم سردار علی آقازاده نژاد رونمایی شد.

مهدی توکلیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم در ابتدای این مراسم اظهار داشت: باعث افتخار مردم قم و ایران اسلامی است که اولین بار آیین رونمایی از کتابی که مضمون آن نامه‌های یک شهید مدافع حرم به فرزندانش است و به تازگی توسط انتشارات کتابک منتشر شده، در آستانه روز قدس و در منزل خانواده معزز شهدای مدافع حرم، شهید آقازاده نژاد که ۴ فرزند دارند همراه با جشن تولد نمادینی ویژه فرزند یک ماهه این شهید گرانقر برگزار می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: خوشحالیم که در استان قم که طبق شعار دومین کنگره ۶۰۹۰ شهید استان قم «سرآمد شهادت و سرافراری» است زندگی می‌کنیم و معتقدیم که در حوزه فرهنگی هم استان قم می‌تواند سرآمد باشد و این کتاب و مراسم را به نمایندگی از همه سازمان‌ها و دستگاه‌های فرهنگی استان به خانواده شهدای مدافع حرم استان تقدیم می‌کنیم و امیدواریم این مراسم ادای دین کوچکی به این خانواده‌ها و فرزندان شهدای محور مقاومت باشد.
رسول حیدرلو، مدیر مرکز ایثارگران سپاه علی بن ابی طالب (ع) نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به خانواده شهدای مدافع حرم حاضر در این مراسم گفت: به نیابت از پدران قهرمان همه فرزندان شهدای مدافع حرم، پیامی را به ملت ایران و همه جهان اعلام کنیم که فردا در روز قدس با حضور خود در راهپیمایی عظیم این روز، مشت محکمی به دهان رژیم اشغالگر صهیونیستی خواهیم زد.
وی همچنین اظهار داشت: دختران شهدا، قهرمانان مثال زدنی هستند که ان شالله مسیر پدرانشان را ادامه خواهند داد و در راه انقلاب اسلامی گام خواهند برداشت.

همچنین در پایان این مراسم، به فرزندان شهدای مدافع حرم فاطمه، زهرا، صالحه و زینب آقازاده نژاد؛ ملیکا سادات و مریم سادات روشنایی؛ فاطمه، طهورا و محمد مصباح عربی؛ زهرا، زینب و فاطمه معصومه عشریه؛ فاطمه و بشری مالامیری و نیلوفر و نرگس مظفری نیا هدایایی از سوی انتشارات کتابک و نهاد کتابخانه های عمومی اهدا شد.
در این نشست همچنین زهرا آقازاده‌نژاد، فرزند سردار شهید علی آقازاده‌نژاد بخشی از کتاب را برای حاضران در مراسم خواند. ملیکاسادات روشنایی، فرزند شهید مدافع حرم سجاد روشنایی نیز در این مراسم دلنوشته ای را خطاب به این شهید مدافع حرم قرائت کرد.
در پایان این مراسم از کتاب «بابای قهرمان من» توسط فرزندان شهدای مدافع حرم حاضر در نشست رونمایی شد.
گفتنی است که «بابای قهرمان من» اولین کتاب کودکانه از مجموعه قهرمان من بوده که توسط فاطمه مسعودی نوشته شده و انتشارات کتابک آن را روانه بازار نشر کرده است.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم ایران مدیکال منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *